دو برابر کردن درآمد و دو برابر وقت آزاد

شش مرحله دو برابر کردن درآمد و وقت آزاد از برایان ترسی

با استفاده از فرایند نکته کانونی و تمرکز بر روی فعالیت های اثر بخش در شش مرحله دو برابر کردن درآمد و وقت آزاد خود را از برایان ترسی بیاموزید.

آیا از موفقیت و درآمد خود ناراضی هستید؟ آیا راه های رسیدن به موفقیت را می شناسید؟ می دانید چه روش و تکنیک هایی را برای رسیدن به موفقیت و افزایش درامد به کار ببرید؟ آیا از فرایند نکته کانونی آگاهی دارید؟ اگر پاسخ این پرسش ها را نمی دانید و دوست دارید که درامد خود را در زمان اندک دوبرابر کنید. این متن را دنبال نمائید. در ادامه پاسخ این پرسش ها و شش مرحله دوبرابر شدن درآمد و وقت آزاد  برایان ترسی را به شما خواهم گفت.

فرایند نکته کانونی می گوید، برای دست یابی به نتیجه بهتر در مدت زمان کمتر، کارهای که بیشترین تاثیر را در موفقیت شما دارند را مشخص نمائید. آن کارهای موثر را بیشتر انجام دهید. کارهایی که کمتر اثر بخش هستند را در دستور فعالیت های روزانه خود حذف کنید. 

برای دست یابی به این هدف از فرمول موفقیت استفاده کنید. این فرمول چهار عامل و اصل مهم دارد که رعایت کردن آن ها به موفقیت شما می انجامد.

دو برابر کردن درآمد و وقت آزاد

دو برابر کردن درآمد و وقت آزاد

فرمول موفقیت

 • ساده کردن کارها و حذف فعالیت های کم اثر به افزایش عملکرد شما منجر می شود.
 • از اهرم های موفقیت برای دست یابی به هدف استفاده کنید. هفت اهرم موفقیت عبارتند از؛
 • دانش دیگران
 • انرژی دیگران
 • پول دیگران
 • موفقیت دیگران
 • شکست دیگران
 • ایده های دیگران
 • ارتباط های دیگران
 • شتاب دادن به کارها؛ هر کسی نیاز دیگران را زودتر رفع کند، موفق تر است.
 • افزایش بازده عملکرد با استفاده از سازمان دهی کارها و استفاده از دانش و مهارت افرادی که مکمل مهارت و دانش شما هستند.

استفاده مداوم از این عوامل موفقیت شما را زودتر و بهتر می کند. اگر هدف شما دست یابی به درآمد بالاتر در کنار آن داشتن وقت آزاد برای بودن در کنار عزیزان تان است. شش مرحله دو بربر کردن درآمد و وقت آزاد را یاد بگیرید.

از این صفحه نیز دیدن نمائید؛ کتاب صوتی از دولت عش کاترین پاندر

دوبرابر کردن وقت آزاد

برای دو برابر کردن وقت آزاد خویش، بیش از توانایی ها و ویژگی های فردی به قدرت قاطعیت و مصمم بودن در کار نیاز دارید. توانی شما برای نصمیم گرفتن انجام کار و مصمم بودن در تصمیم خود و پایبند بودن در آن، کلید دو برابر کردن زمان آزاد شما است.

برخی افراد گمان می کنند، آن قدر کار برای انجام دادن دارند که فرصتی به اسم وقت آزاد برای آن ها مقدور نیست. باید بگویم ۸۰% از زمان آن ها ضمن انجام کار، به فعالیت های می پردازد که کمترین نتیجه را از آن ها دریافت می کنند. این افراد وقت خود را با صحبت کردن با همکاران، دیر آمدن به سر کار، زود برگشتن از سرکار و غیره سپری می کنند.

 اگر زمانی که به این کارها می پرداختند را به کارهی اثر بخش اختصاص می دادند، کارائی و عملکرد بهتری داشتند. در ضمن وقت آزاد هم داشتند. در ادامه شش مرحله دو برابر کردن درآمد و وقت آزاد را بیان می کنم.

شش مرحله دو برابر کردن درآمد و وقت آزاد

شش مرحله دو برابر کردن درآمد و وقت آزاد

 • کارهایی که به برای شما بیشترین ارزش دارد و بیشترین نتیجه را در کار شما به همراه دارد را مشخص کنید. فعالیت های کلیدی خود را به وضوح مشخص کنید. تا در انجام آن ها با مشکل مواجه نشوید.
 • کارها و فعالیت هایی که کمترین تاثیر را در درآمد و موفقیت شما دارند و کارهایی که دیگران بهتر انجام می دهند را دقیق مشخص کنید. انجام آن کارها را از لیست فعالیت های خود حذف کنید. تصمیم قاطع و جدی برای ترک کارهای کمتر نتیجه بخش بگیرید. در انجام تصمیم خود قاطع و مصمم باشید.
 • از فرمول موفقیت برای دست یابی به هدف خود استفاده کنید. چهار عامل تاثیر گذار موفقیت را در کارهای خود به کار ببرید. توانایی ها و استعدادهای خود را با استفاده از اهرم های دیگران و شتاب دادن به کار ها و استفاده از فعالیت هایی که به بهبود عملکرد منجر می شود، افزایش دهید.
 • از همین امروز تصمیم بگیرید

 • که یک روز کامل را در طول هفته به استراحت و کارهای شخصی اختصاص دهید. در زمان استراحت هیچ گونه فعالیت که به کار شما مربوط می شود را انجام ندهید. به ذهن خود اجازه دهید، تا با یک روز دور بودن از افکار مربوط به کار شارژ و پر انرژی شود. با این کار  شروع کار در هفته آینده با توان و انرژی زیاد شروع می شود. شروع خوب به شما در تمام طول هفته انرژی می دهد.
 • در طول چند ماه کار خود سعی کنید تعداد روزهای تعطیل را افزایش دهید. طوری که در آخر چند ماه بتوانید یک مسافرت چند روزه همراه با اعضای خانواده و یا دوستان نزدیک بروید. در زمانی که کار می کنید، بیشتر و بهتر کار کنید. این کار به افزایش وقت آزاد شما کمک می کند.
 • از امروز سعی کنید، توجه خود را روی کارهایی که انجام می دهید، متمرکز کنید. حواس تان بیشتر به چگونگی انجام کارتان باشد. کاملاً روی انجام کار خود تمرکز شوید. قبل از انجام کار به خوبی در رابطه با آن فکر کنید. عمل فکر کردن به کار قبل از شروع آن، به عادت تفکر و عملی که موجب بالا بردن سطح کارائی و عملکرد شما می شود، تبدیل خواهد شد.

با انجام این شش مرحله دو برابر کردن درآمد و وقت آزاد بهبود در زندگی شما سریع تر و بهتر از چیزی که فکرش را بکنید، اتفاق می افتد.

نتیجه گیری

برای رعایت شش مرحله دوبرابر کردن درآمد و وقت آزاد ، فرایند نکته کانونی را رعایت کنید. فرمول موفقیت را یاد بگیرید و در کارهای خود عملی کنید. شش مرحله دوبرابر کرن درآمد و وقت آزاد را به دقت و به درستی انجام دهید. در انجام تمرین های خود مصمم و با اراده عمل کنید. کارهایی که بازده بیشتری برای شما دارد را با اراده مصمم و به اختیار خود انتخاب کنید. از نیروی اعتماد به نفس و قدرت اراده برای موفقیت خود استفاده کنید.

از اهرم های موفقیت به درستی استفاده نمائید. از نیرو، دانش، ایده، تخصص، موفقیت و حتی شکست دیگران برای دست یابی به هدف خود استفاده کنید. نیرو و توان خود را سامان دهید.  در کارهای خود سازمان دهی داشته باشید. با انجام این کارها شما سریع تر و بهتر از چیزی که فکرش را بکنید، به اهداف خود دست پیدا می کنید. شش مرحله دو برابر کردن درآمد و وقت آزاد را برای سامان دادن به زندگی خود عملی کنید.

از این صفحه نیز دیدن نمائید؛ باورهای غلط که به راه اندازی کسب و کار را با مشکل مواجه می کند

در رابطه با شش مرحله دو برابر کردن درآمد و  وقت آزاد هر گونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و تجربه ای دارید. آن را با ما از طریق همین صفحه به اشتراک بگذارید.

منبع: تمرکز روی هدف برایان ترسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *