جذب زن

۹ روش ساده برای جذب زن دلخواه تان

شما هم می توانید، با یادگیری فقط و فقط ۹ روش ساده،  زن دل خواه تان را به شیوه باور نکردنی به خود جذب کنید و او را برای همیشه از آن خود کنید.

چه کار کنم تا زن دلخواهم را به خود جذب کنم؟ چه چیزهایی برای جذب زن دلخواهم  نیاز است؟ چرا من نمی‌توانم زن مورد نظرم  را جذب کنم؟ اگر شما هم با این مشکل مواجه هستی این مقاله را دنبال کنید.

به جای توجه ظاهر به شخصیت درونی او بنگرید

به جای این­که ظاهر افراد نگاه کنید، به درونش راه پیدا کنید و احساساتش را درک کنید. برای این که بتوانید، زن دلخواهتان را جذب کنید. اولین  و مهمترین کار این است که به جای ظاهر به شخصیت درونی او بنگرید. بعضی ها ظاهر و باطنشان یکی است، این ها آدم‌های ساده و بی پیله هستند. از روی ظاهرشان تقریباً می توانید آن چه در درون دارند، را ببینید. تعداد این افراد زیاد نیست. در بیشتر موارد افراد درجات مختلفی از پیچیدگی در درونشان نهفته است که به راحتی نمی توان آن را شناخت.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با کسانی در زندگیتان برخرد کرده باشید که در نگاه اول ازش خیلی خوشتان آمده باشد و یا برعکس از او نفرت داشته باشید، بعد از چند بار ملاقات نظرتان برعکس شده باشد. یافتن شخصیت واقعی کار چندان ساده ای نیست و تلاش زیادی لازم است تا بتوانید به درون افراد راه پیدا کنید. در صورتی که توانایی این را به دست آوردید که به شخصیت واقعی زن مورعلاقتان راه یابید، می توانید امیدوار شوید که او را جذب خواهی کرد، در غیر این صورت از فکر او بیرون بیایید. چون اگر نتوانید جزئیات و ظرافت درونی شخصیت یک زن را ببینید در آینده نیز نمی توانید با او زندگی سعادتمندی داشته باشید.

این مطلب هم مفید است: کتاب صوتی از دولت عشق اثر کاترین پاندر 

زمینه های اولیه تفاهم را بشناسید

برای جذب زن دلخواهتان سعی کنید، یک جا نمانید، مکان های عمومی مختلف را برای ملاقات دوستانه با او انتخاب کنید، با حضور در اجتماع به او آزادی بیشتری می دهید، زنان روی پوشش، آرایش ظاهری و جواهرآلاتشان خیلی حساسند، برای اینکه بتوانید رابطه تان را با آن ها محکم کنید، از آن­ها تعریف کنید، مثلا بگویید؛ این رنگ لباس چقدر به شما می آید، جواهرات تان چقدر ظریف و نازند، این روسری خیلی به شما می آید. این صحبت ها در او تاثیر زیادی می گذارد و کم کم احساس خوبی از شما در او جوانه می زند.

از خوتان صحبت نکنید، اجازه دهید او از خودش بگوید

در گفتگویی که با زن دلخواهتان که قصد جذبش را دارید، به هیچ عنوان از خودتان، کارتان، علایق و استعدادتان سخن نگویید. به طرف مقابلتان اجازه دهید او صحبت کند و شما فقط شنونده باشید. باور کنید مشکل نیست. می توانم، بگویم که این آسانترین کاری است که می توانید انجام دهید. شما می‌توانید ضمن صحبت های او جواب های کوتاه بدهید. مثلا وقتی شما می گویید؛ این لباس چقدر به شما می آید، او در جواب می گوید که این لباس را مادرم برایم خریده، بگویید چه مادر با سلیقه ای دارید. کاملا می داند چی به شما می آید. بگذارید او صحبت را ادامه دهد، شما فقط گوش کنید.

 از اختلاف نظرها، اجتناب کنید.

2

در دیدارهای اولیه درمواردی که خانم بحثی را باز کرد وشما متوجه شدید، با آن کاملاً مخالف هستید، نظرتان را به هیچ وجه در آن جلسه باز گو نکنید و در مقابلش جبهه نگیرید، تلاش نکنید که نظرتان را برایش با دلیل و مدرک ارائه دهید. چون می­ رود و دیگر پشت سرش را نگاه نمی­ کند. نفرت عمیق از شما در دلش پدید می­ آید که به هیچ وجه نمی­ توانید دلش را دوباره به دست آورید.

مواظب اختلاف نظرها باشید

لطفاً مواظب اختلاف نظرها و چگونگی شیوه بیان آن­ها باشید. موضوعاتی چون سیاست و مذهب از جمله موضوع­ هایی است که در آن ها اختلاف نظر زیاد است. در رابطه های اولیه از این قبل موارد صحبتی به میان نیاورید. اگر پیش آمد سعی کنید جبهه نگیرید و چیزی نگوید. لازم نیست دروغ بگویید همین که کوتاه بیایید کافی است.

به حریم شخصی طرف مقابل احترام بگذارید

حفظ حریم خصوصی در زندگی زن و مرد از ضرورت های زندگی است. هیچ گاه سعی نکنید به حریم شخصی افراد و نزدیکان تان وارد شوید. متاسفانه بعضی ها به پسوند صمیمیت در جزئیات زندگی طرف مقابل وارد می شوند. همه شاهد بوده ایم که چه لطمه هایی از این قبل رفتارها به روابط افرد وارد آمده است چه زندگی هایی که سر مسائل ریز و ندانم کاری طرفین به جدایی کشیده است. در ارتباط های اولیه حفظ حریم خصوصی برای زنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اجازه دهید زنان خود حریمشان را تعین کنند. شما از آن پیروی کنید تا مرغتان از قفس نپرد.

بهداشت شخصی را رعایت کنید 

شاید فکر می کنید که ظاهر زیاد مهم نیست و فقط باطن آدم است که باید سالم و پاک باشد. ضربالمثل معروف هست که می گوید «چی می پوشید تا به شما بگویم که کی هستید» را حتماً شنیده اید.  ظاهر مرتب و آراسته نشان از باطن مرتب دارد. زنان به تمییز و مرتب بودن خیلی اهمیت می دهند، در دیدارهای اولیه تان بهترین و تازه ترین لباستان را بپوشید، دندان های تمییز داشته باشید و اگر دهانتان بو می هد و یا به تازگی سیگار کشیده ای از آدامس یا آب نبات معطر استفاده کنید.

هدیه مناسب یادتان نرود

جذب9

همه افراد هدیه گرفتن را دوست دارند، اما هر هدیه ای برای در هر جایی برای هر کسی مناسب نیست. مناسبت های مختلف هدیه های متفاوتی را می طلبد. باید بدانید کی و کجا، چی را به چه کسی هدیه می دهید. در روزهای اولیه آشنایی با زن مورد علاقیتان لازم نیست که گل و شیرینی به شکل قلب به طرف مقابلتان هدیه دهید.

مثلاً اگر برای اولین بار است که خانم مورد علاقه تان را به یک رستوران دعوت کردید، کافی است که خانم، زمان و مکانش را تعیین کند. می توانید در رستوران فقط یک شاخه گل کوچک به او هدیه بدهید. برای ملاقات های بعدی هم از هدیه های گران قیمت و تجملی خودداری کنید، شاید طرفتان وسعش نرسد که هدیه گران بها برای شما تهیه کند و در رودبایسی و بلاتکلیفی گیر کند.

انتخاب های عاقلانه ای داشته باشید

انتخاب عاقلانه در همه انتخاب­ های زندگی ضرورتی اجتناب ناپذیر است. اما این امر مهم در انتخاب شریک زندگی و همسر آینده- کسی که قرار است یک عمر راه زندگی را با شما طی کند و مادر فرزندانتان باشد-  خیلی با اهمیت است. سعی کنید انتخاب عاقلانه ای داشته باشید. دو نفر برای زندگی کردن  باید به هم بیایند، از هر نظر با هم، هم خوانی داشته باشند. یک دخترخانم ممکن است، زیبا دوست داشتی و با فهم و کمالات باشد اما مناسب زندگی شما نباشد.

دقت کنید، کسی که انتخاب می کنید با ویژگی های اخلاقی، تمایلات درونی و باورهای شما سنخیت داشته باشد. اگر زن و مرد از نظر کلیات زندگی با هم، هم خوانی نداشته باشند، چه بسا که اگر در اول راه از هم جدا نشوند، بعد از چند سال، زندگیشان به جدایی انجامد. در آن موقع خسارات زیادی به همه وارد می شود. بنابراین ظرورت دارد که انتخابی عاقلانه در انتخاب همسر داشته باشید. چون زندگی با کسی شوخی ندارد.

قطع رابطه در صورت لزوم

در صورتی که فرد مورد علاقه تان به شما علاقه نشان نمی دهد، رابطه تان را قطع کنید. گاهی دو نفر از هر نظر فوق العاده هستند اما مناسب هم نیستند. فرض کنید که شما آدم تمام عیاری باشید و از هیچ نظر مشکل ندارید، این دلیل نمی شود که بتوانید هر کسی را که دوست دارید، به خود جذب کنید. در صورتی که همه راه هایی که گفتیم را طی کردید ولی طرف مقابلتان به طرف شما نیامد و به شما پشت کرد، شما هم دیگر ادامه ندهید. خیلی راحت و آسان از او جدا شوید. دنبال فرد مناسب خود بگردید. شما اکنون مهارت زیادی برای جذب یک زن پیدا کرده اید، مهارتتان را جایی دیگر به کار ببرید. مطمئن باشید دور و برتان پر است از دختران خوب و با کمالات و مناسب بگریدید و پیدایشان کنید.

مطالعه این مطالب نیز برای شما خالی از فایده نیست: رمز موفقیت اندرو کارنگی

اگر مطالب این مقاله را پسندیدید و یا نظر و انتقادی در رابطه با این مطالب دارید. می توانید از طریق همین صفحه نطراتان را ارسال کنید. نظرات درست و بجای شما به بهتر شدن مطالب سایت کمک می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *