استیو بالمر

استیو بالمر از مدیرعاملان موفق شرکت مایکروسافت است. او کسی است که دنیای تکنولوژی راچون بمب به صدا درآورد. با بیوگرافی و سرگذشت جالبش قرار است دنیای شما را نیز متحول سازد.

 برای افرادی که در ابتدای مسیر قرار دارند. یا که از شدت سردرگمی نمی دانند باید به چه کاری مشغول شوند ، دنبال کردن بیوگرافی افراد موفق ، بهترین راه حل می باشد. هر چقدر که زندگی افراد موفق را نظاره گر باشید و از سرگذشتشان با خبر شوید ، به این پی خواهید برد که تلاش مستمر آن ها در دل دشوار ترین شرایط ، از آن ها قهرمانانی ساخته است که نسل ها ی بعد نیز از آن ها نام خواهند برد و خودشان را مدیون زحمات چنین افرادی می دانند. شرکت جهانی و بزرگ مایکروسافت ، خاص ترین افراد را در کنار خود نگه داشته است.

به همین دلیل امروز از آن به عنوان یک برند معروف و محبوب در دنیای تکنولوژی یاد می شود. استیو بالمر جز آن دسته از افرادی است که نه تنها به خاطر موفقیتش در پست و مقامی که به او محول شده است ، بلکه به خاطر ثروتمند شدن او تنها با فعالیت در شرکت مایکروسافت در تمام دنیا شناخته شده می باشد. کتاب صوتی پیشنهاد می کند ؛ با بیوگرافی استیو بالمر مدیر عامل شرکت مایکروسافت او را همراهی کنید.

 با ارزش ترین کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت : کتاب صوتی مصلح الدین سعدی شیرازی

بیوگرافی استیو بالمر

۲۴ مارس ۱۹۵۶ استیو آنتونی بالمر مدیر عامل محبوب مشهور شرکت مایکروسافت در میشیگان آمریکا متولد شد. هنری بالمر پدر سوئیسی بالمر، کمپانی اتومبیل سازی فورد را برای مدت زیادی مدیریت کرده است؛ او کشور آمریکا را در سنین جوانی برای زندگی انتخاب کرده است، که در همان جا با بئاتریس آمریکایی، مادر استیو بالمر ازدواج کرد.

استیو در نوجوانی اش در دانشگاه فنی لاورنس دوره های آمادگی درسی قبل از ورود به دانشگاه را گذراند و در کنار آن دوره ی متوسطه ی خود را با موفقیت به پایان رساند. مدرسه ی خصوصی که بالمر دوران متوسطه اش را در آن گذراند، هم اکنون استیو بالمر را به عنوان یکی از اعضای هیات امنای مدرسه در کنار خود دارد.

استیو آنتونی بالمر مدیر عامل مشهور شرکت مایکروسافت

steve ballmer

جذاب ترین بیوگرافی پیشنهاد شده کتاب صوتی: بیوگرافی مژگان روستایی کارآفرین در زمینه پرورش کروکودیل

کار و تحصیلات استیو بالمر

استیو بالمر در دانشگاه هاروارد تحصیلات دانشگاهی خود را شروع کرد و توانست در رشته ریاضی کاربردی لیسانس خود را اخذ کند و از این دانشگاه فارغ التحصیل شود. مدیریت تیم فوتبال دانشگاه هاروارد در آن زمان به عهده ی استیو بود. او همزمان به عنوان نویسنده در نشریه این دانشگاه خود را مشغول به کار کرده بود.

بیل گیتس که از دوستان صمیمی استیو بالمر می باشد. در آن زمان در خوابگاه دانشجویی اتاقش یک طبقه بالاتر از اتاق بالمر بود. این در حالی بود که هیچ کدام یکدیگر را نمی شناختند.

اگر به گوش دادن به کتاب صوتی علاقه مندید : کتاب صوتی چهار میثاق خرد سرخ پوستان تولتک اثر ماندگار دون میئول روئیز پیشنهاد ارزنده ای برای شما می باشد. این کتاب صوتی رایگان اما بسیار تاثیر گذار است. 

استیو بالمر یکی از نابغه های دنیای ریاضی است. اوتوانسته است جوایز بسیاری را در آزمون های مختلف از آن خود کند. او حتی توانست امتیاز بالاتری را از بیل گیتس در آزمون برگزار شده توسط موسسه ریاضیات آمریکا دریافت کند.

فعالیت های استیو بالمر

کمپانی بزرگ Procter & Gamble محلی بود که بالمر به مدت دو سال پس از فارغ التحصیلی اش در آنجا مشغول به کار شد. او زمانی که می خواست به مایکروسافت ورود پیدا کند ، از ادامه تحصیل خود در دانشگاه استنفورد در سال ۱۹۸۰ انصراف داد و در نهایت از سوی بیل گیتس در سال ۱۹۸۰ ، به عنوان مدیر مالی ، به استخدام شرکت مایکروسافت درآمد. او سی امین کارمند ی بود که به شرکت مایکروسافت ورود پیدا کرده بود.

سهام استیو بالمر در شرکت ماکروسافت

این مرد توانگر و خلاق در همان سال های ابتدایی فعالیتش در شرکت مایکروسافت حدود ۸ درصد از سود سهام آن شرکت و پنجاه هزار دلار حقوق ماهانه را دریافت می کرد. سهام بالمر تا سال ۲۰۰۳ ارزش بالایی پیدا کرد. ولی با فروش ۸ درصد از آن ، بالمر سهام خود را از شرکت مایکروسافت به ۴ درصد رساند.

سمت های استیو بالمر

  • سمت معاون ارشد در سال ۱۹۹۲ در شرکت مایکروسافت به بالمر داده شده. او در این شرکت پشتیبانی بخش های فروش ، عملیاتی و سیستم عامل را نیز برعهده داشت.
  • سمت ریاست مایکروسافت از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۱ به بالمر داده شد تا به شخص دوم مایکروسافت پس از بیل گیتس که رئیس هیئت مدیره شرکت بود ، بدل شود.
  • سرانجام در سال ۲۰۰۰ بالمر به مدیر عاملی شرکت مایکروسافت منصوب شد. او در این سمت امور مالی شرکت را دستخوش تغییراتی کرد تا سود بیشتری نصیب شرکت شود.
  • مدیریت بخش معماری نرم افزار مایکروسافت به عهده ی بیل گیتس بود که در سال ۲۰۰۶ آن را رها کرد. همین موضوع سبب نمایان شدن قدرت واقعی بالمر در امر مدیریت شرکت مایکروسافت شد.

تبدیل شدن استیو بالمر به بزرگترین اقتصاد دان جهان

با بازنشسته شدن بیل گیتس ، بالمر با تغییراتی که در شرکت و روند کار آن ایجاد کرد ، توانست ۱۶ درصد رشد مالی نصیب شرکت مایکروسافت کند. که همین تدابیر بی نظیر او در امر مدیریت ، بالمر را به عنوان یکی از بزرگترین اقتصاددان ها به تمام دنیا شناسانده است.

شخصیت پرشور و هیجان بالمر ، همیشه کارمندان و سرمایه گذاران شرکت مایکروسافت را برای ادامه دادن مسیر کار و فعالیتشان تشویق و ترغیب کرده است.

استیو بالمر میلیاردر

steveb allmer

ثروت استیو بالمر

در تمام دنیا تعداد افراد خاصی وجود دارند که به عنوان ثروتمندترین ها شناخته شوند. وقتی صحبت از ثروتمندترین ها می شود ، صحبت از ثروتی ۱۵ میلیارد دلاری و بالاتر می باشد. استیو بالمر با ثروتی ۱۵ میلیارد دلاری به عنوان پنجاه و یکمین فرد ثروتمند در تمام دنیا شناخته شده می باشد.

استیو بالمر به توانایی های خود ایمان داشت. او عاشق موفقیت بود و برای رسیدن به موفقیت از مشکلات احتمالی نهراسید. بالمر عاشق شهرت و ثروت بود و عاشقانه در راه رسیدن به هدفش تلاش می کرد. نتیجه تلاش مستمر و مداوم او ، ثروت و معروفیت امروز جهانی اوست. هر کس که خواهان موفقیت است ، بهتر است که خود را باور کند و تلاش صادقانه داشته باشد. موفقیت از آن شماست اگر بخواهید و اقدام نمایید. 

هر گونه نظر و پیشنهادی در این زمینه دارید را با ما به اشتراک بگذارید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *