برنی اکلستون

برنی اکلستون با بیوگرافی جذاب اش متفاوت تر از دیگر افراد موفق با کارآفرینی در دنیای ورزش ظاهر شده است. بیوگرافی او بی شک برایتان الهام بخش خواهد بود.

کتاب صوتی پرداختن به بیوگرافی افراد موفق را حائز اهمیت می داند چرا که الگو گرفتن از افراد موفق تاثیرات بسزایی در موفقیت همه ی افراد دارد. حال ممکن است هر فردی برای آینده ی خود اهدافی را با توجه به علایق و توانایی های خود مشخص کرده باشد و همین موضوع سبب می شود تا سرگذشت هر فرد موفقی برای تعدادی از افراد الهام بخش باشد. از این رو پیشنهاد می کنیم مستقیماً در جستجوی آن دسته از افراد موفقی باشید که اهدافی شبیه به اهداف شما و علایقی شبیه به علایق شما داشته اند. در ادامه بیوگرافی برنی اکلستون کارآفرین برتر دنیای ورزش در کتاب صوتی می تواند برای شما جالب و جذاب باشد.

بیوگرافی برنی اکلستون

برنارد چارلز اِکلِستون ( Bernard Charles Ecclestone) مشهور به برنی اکلستون در ۲۸ اکتبر سال ۱۹۳۰ در سنت پیر انگلستان متولد شد. برنی تحصیلات خود را در مدرسه ی ابتدایی ویستت شروع کرد. ۱۶ سالش که بود با کار در آزمایشگاه شیمی به عنوان دستیار فعالیت های خود را آغاز کرد. همین کار باعث شد تا او به رشته شیمی علاقه مند شود و تحصیلات دانشگاهی اش را در همین رشته ادامه دهد.

برای مطالعه بیشتر پیشنهاد می کنیم: ۲۱ روش عالی برای اینکه  کسب و کار موفق خودتان را به کار بیندازید

برنی اکلستون از فعالان تجاری کشور انگلستان می باشد که با در دست داشتن سمت مدیر ارشد گروه فرمول یک ، پا به عرصه ی ورزشی گذاشت. فرمول یک از مسابقات بزرگ اتومبیل رانی در کل دنیا می باشد که با حضور برنی اکلستون رونق بسیاری پیدا کرده است.

برنی اکستون مهمترین شخصیت اجرایی در مسابقات اتومبیل رانی « فرمول یک» است. همچنین او یکی از مالکان موفق باشگاه فوتبال « کوئینر پارک رنجرز» در انگلیس است. برنی از ثروتمندان موفق بریتانیا می باشد. 

چنان چه خواهان رشد شخصی و تقویت ویزگی های فردی خود هستید به این کتاب صوتی گوش فرا دهید : کتاب صوتی افسانه خود باوری آلبرت آلیس

برنی اکستون مهمترین شخصیت اجرایی در مسابقات اتومبیل رانی

Bernie Ecclestone

الهام بخش ترین بیوگرافی پیشنهاد شده توسط کتاب صوتی : بیوگرافی مرضیه سنوئی محصل کار آفرین موفق ایرانی در زمینه کشاورزی و صنعت

زندگی شخصی برنی اکستون

این مرد موفق با اسلاویکا رادیج زنی که ۲۸ سال از او بزرگتر بود و قدی با ۲۹ سانتی متر اختلاف ، در سال ۱۹۸۴ ازدواج کرد. اما این زندگی دوام بسیاری نداشت، چرا که رفتار های غیرمعقول برنی همسرش را خسته کرد.

پس از طلاق برنی از همسر اولش ، دو بار دیگر ازدواج کرد که ازدواج دوم نیز منجر به طلاق شد و اما در ازدواج سوم ، برنی اکلستون با دختری که ۴۰ سال از او کوچکتر بود و اهل برزیل بود در سال ۲۰۱۲ ازدواج کرد.

فرزندان برنارد چارلز اکستون

برنی از ازدواج اولش صاحب سه فرزند شد. ابورا (۱۹۵۵) ،  پترا (۱۹۸۴) و تامارا (۱۹۸۸) به دنیا آمده اند. 

کشیدن پای برنی به دادگاه و تبرئه او

در سال ۲۰۱۴ اتهامی مبنی بر رشوه دادن برنی اکلستون به یکی از بانکداران آلمانی ، پای او را به دادگاه باز کرد. برنی این اتهام را رد کرد و گفت که چنین پولی به بانکدار آلمانی داده شده است اما نه به عنوان رشوه. براساس گفته های موجود ، برنی این پول را پرداخت کرده است تا سهم بیشتری از سهام فرمول یک را برای خود نزد یک شرکت سهامدار نگهداری کند. در حال حاضر هیچ حکمی برای این اتهام صادر نشده است و اگر به اثبات رسیده شود ، ۱۰ سال زندانی حکم قطعی این جرم برنی اکلستون خواهد بود.

از ثروتمندان موفق بریتانیا

Bernard Charles Ecclestone

موفقیت های برنی اکستون

فعالیت های ورزشی برنارد موجب شد که در زمینه مالی موفقیت های کلانی را کسب کند. امروزه او یکی از ثروتمندان بریتانایی و از شخصیت های برجسته در زمینه ورزش است. اگر خواهان کسب موفقیت در زمینه های ورزشی و یا مالی هستید از این بزرگ مرد بریتانیایی ایده بگیرید و ایده های موفقیت آمیز خود را در زندگی خود عملی نمایید.

هر گونه نظر یا تجربه شخصی در رابطه با موفقیت ، ورزش و یا بیوگرافی افراد موفق در جهان دارید را با ما به اشتراک بگذارید. 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *