باربارا کرکران

باربارا کرکران یکی از بزرگترین سرمایه گذاران موفق جهانی است.  ایده های نو و جذاب او را به ثروت و شهرت جهانی رساند. این بانوی موفق الهام بخش همه ماست.

این که انسان ها در چه شرایطی به موفقیت می رسند ، قطعاً موضوع بسیار مهمی است و اما اینکه انسان ها شرایط و موقعیت های خوب را خودشان فراهم می آورند یا منتظر آمدنشان می مانند ، موضوع مهم تری است. در واقع نامناسب بودن شرایط هیچ مانعی را بر سر راه انسان های موفق قرار نداده است و همیشه ثابت شده است که انسان های موفق تا جایی که توانسته اند شرایط را خودشان بهبود بخشیده اند و در آن رشد و نمو پیدا کرده اند. باربارا کرکران از سرمایه گذارانی است که به ثروت و مکنت فراوانی دست یافته است. آنچه که باعث شده است تا از او به خوبی نام برده شود ، سرمایه گذاری در سریال شارک تنک می باشد. در ادامه درباره ی این سریال و نحوه ی سرمایه گذاری روی آن و بیوگرافی باربارا کرکران بیشتر گفته می شود.

موثر ترین کتاب صوتی روانشناسی  و موفقیت : کتاب صوتی مصلح الدین سعدی شیرازی

بیوگرافی باربارا کرکران

باربارا کرکران از شخصیت های برجسته تلویزیونی آمریکا ، سخنران ، سرمایه گذار و کارآفرین آمریکایی است که در ۱۰ مارس ۱۹۴۹ متولد شده است. او در سال ۱۹۸۸ با همسرش بیل هیگینز ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دو فرزند می باشد.

باربارا کرکران در خانواده ای ۱۲ نفره با داشتن ۱۰ خواهر و بردار ، زندگی خود را پیش برده است. پدر او فردی سخت کوش ، که شب ها به شستن کامیون ها مشغول بود و روزها را در یک چاپخانه کار کرده است. او می گوید پدرش به معنای واقعی سخت کوش و پر تلاش بوده است ، تا بتواند مخارج خانواده ی پرجمعیتش را پرداخت کند.

مشکل نارسا خوانی ، باربارا کرکران را نسبت به دیگر افراد متفاوت نشان می داد. او به خوبی نمی توانست حروف را ادا کند. برای همین  در چشم دیگران فردی خنگ به نظر می آمد. این در حالی بود که ذهن او در رویا پردازی قدرت بسیار بالایی داشت.

الهام بخش ترین بیوگرافی پیشنهاد شده توسط کتاب صوتی : بیوگرافی مریم میرزا خانی نابغه ایرانی تبار دنیای ریاضیات و هندسه

مشاغل باربار کرکران

باربارا مدرک معلمی اش را پس گذراندن یک دوره ی آموزشی دریافت کرد و سپس مشغول به کار شد. باربارا ۲۲ شغل را پی در پی عوض کرد تا این که آشنایی با دوست پسرش او را در شغل فروشندگی به مدت زیادی ثابت نگه داشت. حدود ۵ سال باربارا به همراه دوست پسرش در کار خرید و فروش ملک بودند تا اینکه ارتباط منشی شرکت با دوست پسر او و در نهایت ازدواج آن ها با هم موجب شد که شراکت کاری و زندگی باربارا از دوست پسرش جدا شود. آنچه که باعث شد تا باربارا قدرتمندانه به راهش ادامه دهد ، توهین دوست پسرش به او با بیان اینکه او توان  چرخاندن زندگی اش را ندارد ، امکان پذیر شد.

با ارزش ترین کتاب صوتی رایگان در رابطه با رشد شخصی : کتاب صوتی تمرین نیروی حال اثر اکهارت توله

نکته آموزنده موجود در این تجربه باربارا کرکران

هر تجربه خوشایند و ناخوشایند در زندگی درسی برای یاد گرفتن و عبرت آموختن دارد. سختی های زندگی انسان را پخته تر و کارآزموده تر می کنند. تکیه بر توانایی های دیگران فقط ضعف و وابستگی را دنبال دارد. انسان با استقلال و عدم وابستگی به دیگران است که می تواند انرژی و انگیزه لازم برای ادامه دادن به تلاش را به دست آورد  و از مقدار بیشتری از توانایی های شخصی خود استفاده کند. عدم وابستگی است که موجب شکوفا شدن استعدادهای درونی و ذاتی انسان می شود. 

تجارت حرفه ای باربارا کرکرران

باربارا کرکران از نویسندگان و ستون نویسان روزنامه و مجله های معتبر آمریکایی است. ایشان کتاب های بسیاری تا کنون  منتشر کرد و با مجلات بسیاری همکاری داشته است. از جمله آثار منتخب او می توان به « روبانهای خود را روی پایه ها قرار دهید ، درس هایی که از مادرم یاد گرفته ام ، مکان های شگفت انگیز برای زندگی شما و…» اشاره کرد. باربارا با سرمایه گذاری بر روی ایده های نو و تازه در برنامه شارک تنک توانسته است ، سرمایه خود را چندین برابر کند و سالانه فقط ۷۵۰۰۰ دلار از سرمایه اش را در برنامه شارک تنک برای سرمایه گذاری کنار بگذارد.

باربارا کرکران نویسنده

barbara corcoran

 سریال شارک تنک

از اوت ۲۰۰۹ کانال ای بی سی آمریکا ، پخش یک برنامه تلویزیونی به نام شارک تنک را شروع کرد. این برنامه که با نام سریال شارک تنک بیشتر شناخته شده است ، افرادی را که ایده هایی نو دارند و برای اولین بار می خواهند تجارتشان را شروع کنند ، جذب خود می کند تا در مقابل ۵ سرمایه دار معروف آمریکایی شروع به معرفی طرح و ایده ی خود کنند.

به هرکدام ازسرمایداران شارک گفته می شود ؛ با مطرح کردن سوالات خود به بررسی ایده های نو  بپردازند و در نهایت مناسب ترین ایده را انتخاب کنند و بر روی آن سرمایه گذاری های لازم را انجام دهند. که در این مرحله ممکن است رقابت بین شارک ها برای در دست گرفتن ایده ها و وارد کردن آن به بازار ، شدت بگیرد.

باربارا کرکران عضو هیئت شارک های این برنامه می باشد و در کنار رابرت هرج واک ، لوری گرنیه ، مارک کیوبن ، کوین او لی ری که دیگر شارک های این برنامه هستند ، بر روی ایده های نو و تازه سرمایه گذاری کرده و به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده است. با سرمایه گذاری در این سریال سرمایه مالی بابارا چندین برابر شده و امروزه او از ثروتمندان جهان می باشد. 

الهام پذیری از این بانوی موفق جهانی

شناسایی و کشف ایده های نو همیشه موفقیت به دنبال داشته است. همه می توانند از استعدادهای خود و یا ایده های دیگران الگو بگیرند و پله های موفقیت را به تدریج طی کنند. شما نیز اگر تجربه ای خاص در این زمینه دارید و یا شخص موفقی در اطراف و زندگی خود می شناسید ، از طریق همین صفحه آن را با ما به اشتراک بگذارید. تا مشوقی برای ما و سایر هموطنانمان باشد.  

باربارا کرکرران میلیاردر

barbara corcoran

1 پاسخ
  1. کیمیا
    کیمیا گفته:

    واقعا این خانم ها چقدر موفق هستند وچقدر به خودشون باور واعتقاد دارند وهرگز از هدفهاشون دست نمی کشند???

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *