کاترین پاندر

بیوگرافی کاترین پاندر قطعا برای تمام بانوانی که عاشق موفقیت هستند انگیزه بخش خواهد بود و می تواند نکات آموزنده ای را برای آنها به همراه داشته باشد.

کاترین پاندر در ۱۴ ام فوریه سال ۱۹۲۷ درشهرهارتسویل ایالت کارولینای جنوبی در کشور آمریکا به دنیا آمده است. پاندر یک کشیش آمریکایی با اعتقاد یکپارچه (منظور یک جنبش دینی در میان جنبش گسترده تر اندیشه نوین می باشد. این جنبش، خود را مسیحیت کاربردی مثبت توصیف می نماید. جنبش کلیسای یکپارچه خود را یک سازمان مسیحی جهانی می داند و رویکردی مثبت در زندگی را با پذیرش دیدن خوبی در همه مردم و رخدادها آموزش می دهد) و نویسنده کتاب هایی در زمینه پیشرفت (رفاه) می باشد. 

کاترین پاندر جزو نویسندگان آمریکایی برجسته در زمینه های الهام بخش در نظر گرفته شده است که به خوشبختی و موفقیت در زندگی می پردازد. او می کوشد با نگاهی جدید پاره ای از آموزه های دین مسیحیت را متفاوت از گذشته عرضه کند. او بیشتر از دوازده کتاب نوشته است که شامل پر فروش ترین کتابها بوده اند. از جمله کتابهای وی که به فارسی ترجمه شده است می توان به از دولت عشق ، قانون توانگری ، قدرت دعا و چشم دل بگشا اشاره کرد. همراه با کتاب صوتی از سرگشت این بانوی فرزانه مطلع شوید. 

کتاب از دولت عشق کاترین پاندر یکی از محبوب ترین کتاب های وی است که در سایت کتاب صوتی بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. برای دانلود رایگان این کتاب می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید. 

برای کسب آگاهی بیشتر به بانگ کتاب های صوتی مراجعه نمایید : کتاب های صوتی موجود در سایت کتاب صوتی

بیوگرافی کاترین پاندر

 کاترین پاندر بعد ازمطالعه در زمینه تجارت ، درمدرسه کشیش ها ثبت نام کرد. در سال ۱۹۵۶ درجه کارشناسی علمی در آموزش و پرورش را دریافت کرد. در سال ۱۹۵۸ به عنوان کشیش کلیسای اندیشه نوین با یک دفتر اولیه در کلیسای بیرمینگهام در ایالت آلاباما (۱۹۵۸-۱۹۶۱) تعیین شد. اودر جاهای مختلفی به عنوان کشیش حضور داشته است از جمله ؛ کلیسای آستین ایالت تگزاس (۱۹۶۱-۱۹۶۹) ، سان آنتونیو و پالم دیزرت (۱۹۶۹-۱۹۷۳) و کالیفورنیا ( ۱۹۷۳) جایی که پس از آن در آنجا ماند.

این مطلب هم برای شما جذاب خواهد بود: زندگینامه باربارا دی آنجلیس

شروع نویسندگی کاترین پاندر

پاندر اولین کتاب پیشرفت خود با عنوان قانون توانگری را در اوایل ۱۹۶۰ زمانی که در کلیسای بیرمینگهام در آلاباما زندگی می کرد نوشت. این کتاب جزوه ای بود حاصل تعلیم و تدریس در کلیسای بیرمینگهام که جهت راهنمایی کسانی که در کسب و کار و تجارت بودند به تحریر درآمد. در زمانی که مشغول نوشتن این کتاب بود زندگی اش تغییرات چشمگیری داشت.

اگر به شنیدن کتاب های موفقیت و انگیزشی علاقه ندید : دانلود رایگان کتاب صوتی از دولت عشق کاترین پاندر برای شما پیشنهاد مناسبی است.

ازدواج کرد و به شمال شرقی نقل مکان کرد جایی که شوهرش در دانشگاه تگزاس تحصیل میکرد. بعد از مرگ همسرش زندگی او دوباره دستخوش تغییر شد و زندگی سختی را می گذراند و در اوایل ۱۹۷۰ بار دیگر به کلیسای سان آنتونیو تگزاس نقل مکان کرد. در آنجا دوباره ازدواج کرد و پایان کتاب چشم دل بگشا را نوشت. او مقالاتی در زمینه رفاه جهانی در بیشتر سایت های مهم آمریکا ارائه داده است. همچنین مصاحبه هایی در رادیو و تلویزیون و همچنین مصاحبه های متعدد توسط رسانه های چاپی داشته است.

کتاب قانون توانگری

کتاب قانون توانگری پاندر در میان ۵۰ موفقیت کلاسیک گنجانده شده است که یک کتاب نوشته شده توسط محقق توسعه شخصی ، تام باتلر بادن است. در کتاب چشم دل بگشا به طور جداگانه ۵۰ رفاه کلاسیک برجسته شده است.

پاندر در کتاب چشم دل بگشا می گوید: چندین سال پیش یک منشی بیوه با مشکلات فراوان بودم که یک بچه هم روی دستش مانده بود و باید از راه سخت کار کردن خرج خودش و بچه اش را در می آورد. از آنجا بود که به فکر افتادم که شیوه توانگر شدن را بیاموزم و از آن پس توانستم به سوی توانگری قدمی بردارم. وی آنچنان درایجاد انگیزه در دیگران برای پولدار شدن و به دست آوردن رفاه در زندگی مشهور شده است که موضوع سخنرانی هایش به ” باریدن طلا” نام گرفته است.

سازمان های کلیسایی خانم کاترین پاندر در همه جای آمریکا و در دیگر نقاط جهان امروزه با کشیش هایی که کشیشان اندیشه نو محسوب می شوند ، اداره می شوند.

کتابهای کاترین پاندر

وی بیش از همه ، در کتابهایش اصرار دارد که مخاطبینش در رفاه زندگی کنند و از فقر به هر قیمتی که شده فرار نمایند. کاترین پاندر در همه کتب خود به شما می آموزد که عشق است که باعث رونق زندگی شما از هر جهت خواهد شد.

 • قانون توانگری
 • اسرار رفاه
 • قوانین پویای درمان
 • راز شفا
 • دعا و پولدار شدن
 • چشم دل بگشا
 • پیدایش میلیونرها
 • موسی میلیونر
 • یوشع میلیونر
 • میلیونر از ناصره
 • ذهن خود را برای دریافت باز کنید
 • راز نامحدود رفاه
 • قدرت دعا
 • شهامت موفقیت
 • قوانین پویای کامیابی
 • یک داستان عاشقانه
 • سپاسگزاری : هنر ده درصد (پیشگفتار کتاب توسط پائولا لنگوس ریان)
 • از دولت عشق

جملات زیبایی از کاترین پاندر

*اگر اندیشه های منفی را در ذهن خود پرورش ندهید و اینگونه آنها را تغذیه نکنید ، آن ها از کمبود توجه از بین خواهند رفت.

*محبت قدرت کامیابی بخش دارد. همه انسان ها تجلی عشق الهی هستند. بنابراین من نمی توانم با چیز دیگری جز عشق الهی روبه رو شوم.

*عشق از آن رو در دل شما به ودیعه گذاشته نشده که در همان جا بماند. تا زمانی که عشق را به دیگران نبخشید عشق نیست.

*قانون خلاقیت این نیست که آرزوهای دیرین خود را سرکوب کنیم. بلکه باید با نگاه سازنده به آن ها نگریست.

* به خاطر روح خودتان زخم ها و آزارهای گذشته را ببخشید در غیر اینصورت روح خودتان فرسوده شده و به تباهی کشیده می شود.

کاترین پاندر درمان گری معنوی و مشاوری دلسوز و مهربان است که سختی و مشقت های زندگی او را آب دیده تر کرده است. او از تجارب خود درس چگونه زیستن را آموخته و تلاش می کند ان را با سایر همنوعانش به اشتراک بگذارد. توانگری در معنای عام به معنی توانگری در ثروت و رفاه مالی ، توانگری در عشق و قدرت عشق ورزی و توانگری جسمی و روحی است. بر ما واجب است که توانگری را با همه وجود بپزیریم و از آن برای رفاه و خود و سایرین استفاده کنیم. 

12 پاسخ
 1. رامین
  رامین گفته:

  به همه عزیزان پیشنهاد می کنم حتما آثار خانم کاترین پاندر رو مطالعه کنند.میتونید با عمل به تمریناتی که گفته شده تجربه های بی نظیری رو حس کنید در زندگی.

  پاسخ
 2. AMIR
  AMIR گفته:

  واقعا کاترین پاندر شاهکار و حیرت آوره خدارو شکر میکنم که سعادت مطالعه و درک معجزه آسای کتابهای زیبا و دلنشینشو خدا بهم هدیه کرد با آرزوی سعادت و سلامتی برای همه عزیزان😍

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   ممنون دوست عزیز. شما کدوم کتاب کاترین پاندر رو مطالعه کردین؟ می تونین از نتایجی که از مطالعه کتابهاش گرفتین و آموخته های شخصی خودتون برامون بنویسین تا بقیه دوستان هم بتونن از نتایج شما الهام بگیرند؟؟

   پاسخ
 3. امیر انیسی
  امیر انیسی گفته:

  با سلام و عرض ادب و تشکر از مطالب ارزنده شما در مورد خانم کاترین پاندر بنده توفیق پیدا کردم و کتاب قانون توانگری ایشان رو مطالعه کردم و الان قصد دارم برای بار سوم کتاب رو مطالعه کنم چون رشته که حقیر در اون مطالعه کردم عرفان و تصوف هست ایشان بسیار زیبا ادیان رو یکپارچه کردن و لایه درونی ادیان که واحد هست رو توضیح دادن باتشکر از شما ببخشید وقت شما رو گرفتم

  پاسخ
 4. Amir
  Amir گفته:

  با سلام و احترام و تشکر از مطالب ارزنده شما من کتاب قانون توانگری رو سه بار مطالعه کردم و هربار دریچه جدیدی رو باز کرد

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   سلام دوست بزرگوار خدا رو شکر که کتاب این نویسنده تونسته روشنی بخش زندگی شما باشه. نتایج و دست آوردهای خود از این کتاب رو با ما به اشتراک بذارین تا بقیه همراهان کتاب صوتی هم بتونند از نتایج شما بهره مند بشند.

   پاسخ
 5. لعیا
  لعیا گفته:

  باسلام منهم به نوبه خودم واقعا سپاسگزارم ازخداوند بخاطراینکه مرابه این مسیرکشاند وخواهرم که این کتاب رابمن معرفی کرد وبینهایت سپاس بابت وجود خانم پاندروکتاب ارزشمند قانون توانگری که نگاهی عالی وارزنده داشت و باعث اگاهیهای بیشترمن شد بخصوص که با مبانی دینی ما یک ریشه داشت لذت بردم.

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   سپاسگذارم خانم لعیا بزرگوار. از نتایج خودتون که پس از مطالعه این کتاب گرفیتین بنویسین تا بقیه عزیزانی که دیدگاه شما رو می خونند بتونند از اونا بهره مند بشند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *