بیوگرافی مرضیه مکرمی

بیوگرافی مرضیه مکرمی

بیوگرافی مرضیه مکرمی مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی نشان دهنده هموار بودن راه موفقیت برای زنان جامعه مان می باشد که وجود چنین بانوی موفقی به آن ها دلگرمی و امید برای پیمودن مسیر موفقیت می دهد.

ویژگی هایی که یک بانوی کارآفرین را از دیگر بانوان متمایز می کند، داشتن چشم انداز، مصمم بودن، تمرکز، انگیزش، وقف و از خودگذشتگی می باشد که یک بانو با داشتن چنین ویژگی هایی در کنار تلاش مستمر به بالاترین درجه از موفقیت می رسد.

در ادامه کتاب صوتی را با بیوگرافی مرضیه مکرمی بانوی موفق کارآفرین دنبال کنید.

در بخش بیوگرافی افراد موفق پیشنهاد میکنم بیوگرافی آرش فردوسی را بخوانید.

بیوگرافی مرضیه مکرمی

مرضیه مکرمی بانوی موفق کارآفرین و مدیر عامل شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داده است و پس از آن شرکت صندوق حمایت از فعالیت های کشاورزی زنان روستایی را در سال ۱۳۸۹ تاسیس کرد.

این شرکت به مدیرعاملی خانم مکرمی در حال انجام فعالیت می باشد و ۳۰۰ زن تحت مدیریت او در این شرکت مشغول به کار می باشند.

مرضیه مکرمی این بانوی موفق کارآفرین در جمعیت هلال احمر عضویت دارد و مسئولیت صندوق اعتبارات زنان روستایی را به عهده گرفته است.

صندوق اعتبارات زنان روستایی با ظرفیت کنونی ۱۴۰۰ نفر در گردش می باشد که از این تعداد اشتغال  ۵۰۰ نفر از اعضای آن در زمینه های کشاورزی و صنایع دستی به صورت مستمر می باشد.

افتخارات

در بیوگرافی مرضیه مکرمی جا دارد بگویم چنین بانوی موفقی که توانسته است برای زنان زیادی از جامعه ایجاد اشتغال کند قطعاً مورد تشویق نهادهای زیادی قرار می گیرد.

این بانوی موفق لوح های بسیاری از طرف نهادهای مختلفی دریافت کرده است که به شرح زیر می باشند:

لوح تقدیر مدیریت جهاد کشاورزی

لوح تقدیر از طرف مشاورز وزیر جهاد کشاورزی

لوح تقدیر مرکز آموزش بازرگانی استان فارس

لوح تقدیر از مشاور وزیر صنعت، معدن، تجارت

لوح تقدیر از فرمانداری شهرستان مرودشت

پیشنهاد میکنم حتماً بخوانید: تمرین نیروی حال

صحبت های مرضیه مکرمی درباره ی موفقیتش

در بیوگرافی مرضیه مکرمی، براساس بیانات خود ایشان در مورد موفقیتش اینگونه آمده است که: من تا ۱۰ سال پیش یک آدم کم رو و خجالتی بودم که قابل مقایسه با زمان حالم نمی باشد، من هیچوقت از اینکه بتوانم در مراتب بالا فعالیت داشته باشم  تصویر ذهنی نداشتم یا اینکه از مسئولان عالی رتبه جوایز یا عنوان هایی را دریافت کنم.

اما همه ی این ها به یمک واقعیت تبدیل شده است و من توانسته ام از آن آدم کم رو به آدمی تبدیل شوم که در جایگاه یک زن روستایی در خارج از روستا و حتی بالا تر از آن به عنوان یک بانوی کارآفرین شناخته شوم و جاایزه ی بانوی اول کارآفرین را از دست مسئولان کشور دریافت کنم.

2 پاسخ
 1. منظر خشنودی
  منظر خشنودی گفته:

  سلام خانم مریم مکرم بانوی موفق مایلم در گفتگو شرکت کنم دررابطه باموفقیتهاتون در کسب و کار ۰۹۹۱۵۵۶۷۹۹۱شماره تلفن من

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   سلام خانم خشنودی گرامی ممنون از نظر گرانقدرتون. ما با ایشون در تماس نیستم وگرنه حتما شماره شما رو بهشون میدایم تا با شما تماس بگیرند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *