بیوگرافی شهرزاد رفعتی

بیوگرافی شهرزاد رفعتی بانو ایرانی تباری که در جهان حرفی برای گفتن دارد

بیوگرافی شهرزاد رفعتی  یکی از تکنسین های برجسته ایرانی؛ با توجه به اینکه شمار بسیاری از دختران و زنان ایرانی در عرصه تکنولوژی، فناوری و تجارت در سرتاسر دنیا مشغول انجام فعالیت می باشند و افتخارات بسیاری را کسب کرده اند، در قالب مقاله ای از مجموعه مقالات کتاب صوتی مطمئنن برایتان الهام بخش خواهد بود. و نفر بعدی که قراراست کار شگفت آوری انجام دهد و دیگران را متعجب کند؛ کسی جز خود شما نمی تواند باشد به شرط اینکه خواستار این مسئله باشید و برای آن سخت تلاش کنید.

اگر علاقمند به کتاب های موفقیت هستید پیشنهاد ما برای شما: کتاب صوتی تمرین نیروی حال اکهارت توله

افراد بسیاری هستند که به همه ی جوانب زندگی نا امیدانه نگاه می کنند؛ که با دلایلی بیهوده و بی معنی به نا امیدی خود ادامه می دهند و براین باورند که افراد موفق به خاطر داشتن شرایط خوب توانسته اند به موفقیت برسند اما غافل از اینکه شرایط خوب برای رسیدن به موفقیت اصلا وجود ندارد، چه بسا افرادی با داشتن شرایط عالی؛ در رسیدن به موفقیت عاجز مانده اند چرا که تلاشی برای رسیدن به اهدافشان نکرده اند.

پس بهتر است برای رسیدن به خواسته هایتان بدون توجه به شرایطی که در آن قرار دارید به تلاش و کوشش بپردازید وبه آن ها تحقق ببخشید، اگر که افکار منفی تان را دور بریزید آنگاه متوجه خواهید شد عمل به آنچه که به آن می اندیشید و رویای به حقیقت پیوستن آن را در سر دارید جز با تلاش به دست نمی آید حتی اگر غیرممکن ترین اتفاق به نظر برسد.

با دنبال کردن بیوگرافی شهرزاد رفعتی بانوی فعال در زمینه تجارت و فناوری؛ ما را در ادامه مطلب همراهی کنید.

بیوگرافی شهرزاد رفعتی

شهرزاد رفعتی بانوی ایرانی-کانادایی در سال ۱۳۵۹(۱۹۸۰) در تهران متولد شد. او دوران نوجوانی اش را در تهران گذراند و سپس به ونکوور کانادا مهاجرت کرد. و مدرک کارشناسی علوم رایانه خود را از دانشگاه بریتیش کلمبیا دریافت کرد.

 شهرزاد رفعتی در سال ۲۰۱۱ به عنوان مدیرعامل و بنیانگذار کمپانی معروف Broadband TV؛ در مجله «فست کمپانی»  در طبقه بندی ۱۰۰ خلاق برتر در رتبه ۳۷ قرار گرفت. در لیست ۱۰۰ خلاق برتر که در آن؛ نام خلاقان در عرصه تجارت ذکر شده است. اسامی افرادی که در دنیای فناوری حرف اول را می زنند همچون: سباستین تروان از شرکت گوگل، اریک دیشمن از شرکت اینتل، فورستال از شرکت اپل و الکس کیپمن از مایکروسافت، در میان بزرگان تجارت به چشم می خورد.

 یکی از مهم ترین افتخارات این بانوی ایرانی؛ بنیان گذاری Broadband TV می باشد که بزرگترین شبکه چند پلتفورمه و سرویس پخش آنلاین ویدئو و همچنین یک رسانه دیجیتال در کل دنیا به حساب می آید، و مدیرعاملی این شبکه نیز بر عهده خود شهرزاد رفعتی می باشد. بعد از گوگل و فیسبوک؛ این رسانه با داشتن بیش از۳۰۰ میلیون کاربر در بیشترین حجم دارائی ویدئویی دنیا، در رتبه سوم قرار دارد.

Broadband TV؛ در آغاز انقلاب یوتیوب در سال ۲۰۰۵ به عنوان یک شرکت رسانه دیجیتال و سرگرمی تاسیس شد. BBTV (Broadband TV) تخصصش رسانه و به شیوه های نوین داستان سرایی الهام می بخشد؛ که در زمینه ی تکنولوژی می باشد و حدود ۸۰ نفر در این شرکت فعالیت می کنند.

شهرزاد رفعتی بنیان گذار شرکتی در زمینه ی ایجاد تعامل میان مخاطبین، افزایش باز خورد ها و تعداد مخاطبین در یوتیوب با نام VISO GIVE  می باشد.

شرکت  Broadband TV شهرزاد رفعتی؛ توانست در مدت ۳ سال، شراکتی با ارائه دهندگان چندرسانه ای داشته باشد و کمکی به تغییر مفهوم بین ارائه دهندگان محتواهای رسانه ای و سارقان اینترنتی این محتوا ها بکند. و قدم بعدی اش را در راستای ارائه محتوا های ویدئویی در عرصه برنامه های جانبی تلفن های همراه هوشمند بردارد. و با فعالان تبلیغات و اپراتورهای شبکه در جایگاه یک شرکت رسانه ای فناوری همکاری کند.

همچنین فعالیت هایی در توزیع و بهینه سازی محتوا های ویدئویی از طریق شبکه های بی سیم و موبایل و اینترنت پروتکل دارد. که برای شناسایی ویدئو کلیپ های بدون حق کپی رایت، الگوریتم های شهرزاد رفعتی وب  را اسکن می کنند. سپس بعد از شناسایی این فیلم ها، یک آگهی توسط Broadband TV به آن ها متصل می شود که این آگهی با درآمدی همراه می باشد که با تولید کننده اصلی ویدئو کلیپ تقسیم می شود.

نقص کپی رایت اینترنت برخی از شرکت های بزرگ مانند: سونی، برادران وارنر، NBA و EA را نگران کرده بود  ولی با روی کار آمدن شرکت Broadband TV به هراس آن ها خاتمه داده شد.

Broadband TV علاوه بر یوتیوب توانایی تشخیص محتوای کپی رایت را در فضا های بسیار دیگری که بتوان ویدئویی را در آن آپلود کرد را دارا می باشد. که در سال های گذشته توانسته است تعداد زیادی از ویدئو های  ورزشی  مسابقات بسکتبال آپلود شده بدون مجوز؛ تحت مالکیت NBA را تشخیص دهد و از نشر بدون مجوز آن ها جلوگیری کند.

شعبه هایی از شرکت Broadband TV؛ در نیویورک، ژاپن، فرانسه، برزیل و هند افتتاح شده است. که اصلی ترین شعبه ی این شرکت و یا اولین شعبه ی آن متعلق به ونکوور کانادا می باشد.

گستردگی شرکت رسانه ای فناوری شهرزاد رفعتی؛ به وسعت جهان می باشد که با رشد ۲۱۹ درصدی در سال توانسته است به ۳۱۹ میلیون بیننده خدمت رسانی کند و شرکت های بسیاری را از هراس کپی رایت اینترنت نجات دهد.

تا اینجای بیوگرافی شهرزاد رفعتی به بزرگ ترین اقدام او یعنی تاسیس شرکت Broadband TV پرداختیم که اهمیت و ارزش کار خانم رفعتی در زمینه تجارت و فناوری برای شما عزیزان همراه کتاب صوتی به خوبی مشخص شود.

شهرزاد رفعتی تسلط کامل بر زبان های رسمی کانادا (انگلیسی-فرانسه) بعد از چند سال اقامت در این کشور پیدا کرده است. و این در حالی بوده که ابتدای ورود به کانادا زبان انگلیسی را به سختی صحبت می کرده است.

خانم رفعتی به عنوان مدیر موفق و برگزیده در جایگاه پنجم در بین مدیران شرکت های رسانه ای کانادا در مجله پرتیراژ کانادا معرفی و شناخته شده است. و در گرد هم آیی ها و سمینارها ی تجاری به عنوان سخنران در زمینه رسانه های پیشرفته از او دعوت به عمل می آید.

این مطلب هم برای شما مفید خواهد بود: بیوگرافی رکسانا ورزا

ثروت شهرزاد رفعتی

شهرزاد رفعتی تاجر و فعال در عرصه ی فناوری با تاسیس شرکت چندرسانه ای  Broadband TV علاوه بر این که به کاربران و شرکت های بزرگ ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی خدمت بزرگی کرده است؛ از این طریق توانسته است ثروت بزرگی را به دست آورد تا در تمام دنیا به عنوان ثروتمند ترین دختر ایرانی در کنار ثریا دارابی، سیما ضرغامی، رکسانا ورزا، پریسا تبریز و…. از او نام برده شود.

افتخارات و جوایز شهرزاد رفعتی

بیوگرافی شهرزاد رفعتی بانوی موفق ایرانی در زمینه تجارت و کارآفرینی؛ شامل تعدادی از افتخارات و عناوین او در زمینه های مختلف نیز می باشد.

  • دریافت جایزه کسب و کارهای ونکوور با عنوان ۴۰ فرد موفق زیر ۴۰ سال در سال ۲۰۱۲
  • دریافت جایزه مدیر عامل برتر سال ونکوور در سال ۲۰۱۳
  • دریافت جایزه اجرایی Digi awards با عنوان یکی ازموفق ترین بانوان کانادا در سال ۲۰۱۳
  • دریافت جایزه ۲۵ کانادایی مهاجر برتر ۲۰۱۷؛ این جایزه به مهاجران خارجی کانادایی تعلق می گیرد که در طول مدت اقامتشان در کانادا موفقیت های چشمگیری را کسب و تغییرات مثبتی در این کشور ایجاد کرده باشند.
  • در آخر به مشارکت های شهرزاد رفعتی با A&T-Huffington POST-BMG THE NBA – و…. که از شرکت های مطرح می باشند می توان اشاره کرد.

حال که زندگینامه شهرزاد رفعتی را مطالعه کردید وقت آن رسیده نگاهی به زندگی خود بیاندازید و اهداف خود را مرور نمایید. لیستی از تصمیماتی را که برای رسیدن به اهداف ارزشمند خود گرفته اید، برای ما ارسال کنید تا در مسیر موفقیت تعهد بیشتری داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *