بیوگرافی شهرزاد رفعتی

بیوگرافی شهرزاد رفعتی  یکی از تکنسین های برجسته ایرانی سرشار از شگفتی و حیرت است. با خواندن آن ایده های خلاقانه را در خود پرورش دهید و شگفتی بیافرینید.

 با توجه به اینکه شمار بسیاری از دختران و زنان ایرانی در عرصه تکنولوژی ، فناوری و تجارت در سرتاسر دنیا مشغول انجام فعالیت می باشند و افتخارات بسیاری را کسب کرده اند. در قالب مقاله ای از مجموعه مقالات کتاب صوتی مطمئنن برایتان الهام بخش خواهد بود اگر  سرگذشت شهرزاد رفیعی تکنسین و تلاشگر عرصه فناوری و اطلاعات رابخوانید. نفر بعدی که قراراست کار شگفت آوری انجام دهد و دیگران را متعجب کند؛ کسی جز خود شما نمی تواند باشد به شرط اینکه خواستار این مسئله باشید و برای آن سخت تلاش کنید. این بار کتاب صوتی همت کرده و شما را با بیوگرافی شهرزاد رفعتی  یکی از تکنسین های برجسته ایرانی آشنا خواهد کرد تا شما نیز استعدادهای درونی خویش را شکوفا کنید.

بیوگرافی شهرزاد رفعتی

شهرزاد رفعتی بانوی ایرانی- کانادایی در سال ۱۳۵۹(۱۹۸۰) در تهران متولد شد. او دوران نوجوانی اش را در تهران گذراند و سپس به ونکوور کانادا مهاجرت کرد. و مدرک کارشناسی علوم رایانه خود را از دانشگاه بریتیش کلمبیا دریافت کرد.

 شهرزاد رفعتی در سال ۲۰۱۱ به عنوان مدیرعامل و بنیانگذار کمپانی معروف Broadband TV ؛ در مجله «فست کمپانی»  در طبقه بندی ۱۰۰ خلاق برتر در رتبه ۳۷ قرار گرفت. در لیست ۱۰۰ خلاق برتر که در آن ، نام خلاقان در عرصه تجارت ذکر شده است. اسامی افرادی که در دنیای فناوری حرف اول را می زنند همچون: سباستین تروان از شرکت گوگل ، اریک دیشمن از شرکت اینتل ، فورستال از شرکت اپل و الکس کیپمن از مایکروسافت ، در میان بزرگان تجارت به چشم می خورد.

اگر خواهان موفقیت و ثروت هستید ، این مطلب هم برای شما مفید خواهد بود: بیوگرافی رکسانا ورزا از ثروتمندان موفق ایرانی

بیوگرافی شهرزاد رفعتی و افتخارات وی

 یکی از مهم ترین افتخارات این بانوی ایرانی ؛ بنیان گذاری Broadband TV می باشد که بزرگترین شبکه چند پلتفورمه و سرویس پخش آنلاین ویدئو و همچنین یک رسانه دیجیتال در کل دنیا به حساب می آید. مدیرعاملی این شبکه نیز بر عهده خود شهرزاد رفعتی می باشد. بعد از گوگل و فیسبوک ؛ این رسانه با داشتن بیش از۳۰۰ میلیون کاربر در بیشترین حجم دارائی ویدئویی دنیا ، در رتبه سوم قرار دارد.

اگر علاقمند به کتاب های موفقیت هستید پیشنهاد ما برای شما کتاب صوتی رایگان اما پر اهمیت : کتاب صوتی تمرین نیروی حال اکهارت توله می باشد.

شرکت Broadband TV

Broadband TV ؛ در آغاز انقلاب یوتیوب در سال ۲۰۰۵ به عنوان یک شرکت رسانه دیجیتال و سرگرمی تاسیس شد. BBTV (Broadband TV) تخصصش رسانه و به شیوه های نوین داستان سرایی الهام می بخشد که در زمینه ی تکنولوژی می باشد و حدود ۸۰ نفر در این شرکت فعالیت می کنند.

شهرزاد رفعتی بنیان گذار شرکتی در زمینه ی ایجاد تعامل میان مخاطبین ، افزایش باز خورد ها و تعداد مخاطبین در یوتیوب با نام VISO GIVE  می باشد.

شرکت  Broadband TV شهرزاد رفعتی ؛ توانست در مدت ۳ سال ، شراکتی با ارائه دهندگان چندرسانه ای داشته باشد و کمکی به تغییر مفهوم بین ارائه دهندگان محتواهای رسانه ای و سارقان اینترنتی این محتوا ها بکند. وی قدم بعدی اش را در راستای ارائه محتوا های ویدئویی در عرصه برنامه های جانبی تلفن های همراه هوشمند برداشت و با فعالان تبلیغات و اپراتورهای شبکه در جایگاه یک شرکت رسانه ای فناوری همکاری کند.

سایر فعالیت های شهرزاد رفعتی

همچنین وی فعالیت هایی در توزیع و بهینه سازی محتوا های ویدئویی از طریق شبکه های بی سیم و موبایل و اینترنت پروتکل دارد. که برای شناسایی ویدئو کلیپ های بدون حق کپی رایت، الگوریتم های شهرزاد رفعتی وب  را اسکن می کنند. سپس بعد از شناسایی این فیلم ها، یک آگهی توسط Broadband TV به آن ها متصل می شود که این آگهی با درآمدی همراه می باشد که با تولید کننده اصلی ویدئو کلیپ تقسیم می شود.

نقص کپی رایت اینترنت برخی از شرکت های بزرگ مانند : سونی ، برادران وارنر ، NBA و EA را نگران کرده بود. با روی کار آمدن شرکت Broadband TV به هراس آن ها خاتمه داده شد.

اقدامات و ویژگی های Broadband TV

Broadband TV علاوه بر یوتیوب توانایی تشخیص محتوای کپی رایت را در فضا های بسیار دیگری که بتوان ویدئویی را در آن آپلود کرد را دارا می باشد. که در سال های گذشته توانسته است تعداد زیادی از ویدئو های  ورزشی  مسابقات بسکتبال آپلود شده بدون مجوز ؛ تحت مالکیت NBA را تشخیص دهد و از نشر بدون مجوز آن ها جلوگیری کند.

سایر شعبه های Broadband TV

شعبه هایی از شرکت Broadband TV ؛ در نیویورک ، ژاپن ، فرانسه ، برزیل و هند افتتاح شده است. که اصلی ترین شعبه ی این شرکت و یا اولین شعبه ی آن متعلق به ونکوور کانادا می باشد.

گستردگی شرکت رسانه ای فناوری شهرزاد رفعتی ؛ به وسعت جهان می باشد که با رشد ۲۱۹ درصدی در سال توانسته است به ۳۱۹ میلیون بیننده خدمت رسانی کند و شرکت های بسیاری را از هراس کپی رایت اینترنت نجات دهد.

تا اینجای بیوگرافی شهرزاد رفعتی به بزرگ ترین اقدام او یعنی تاسیس شرکت Broadband TV پرداختیم که اهمیت و ارزش کار خانم رفعتی در زمینه تجارت و فناوری برای شما عزیزان همراه کتاب صوتی به خوبی مشخص شود.

زبان های که رفیعی بر آنها مسلط بود

شهرزاد رفعتی تسلط کامل بر زبان های رسمی کانادا ( انگلیسی- فرانسه) بعد از چند سال اقامت در این کشور پیدا کرده است.  این در حالی بوده که ابتدای ورود به کانادا زبان انگلیسی را به سختی صحبت می کرده است.

خانم رفعتی به عنوان مدیر موفق و برگزیده در جایگاه پنجم در بین مدیران شرکت های رسانه ای کانادا در مجله پرتیراژ کانادا معرفی و شناخته شده است. و در گرد هم آیی ها و سمینارها ی تجاری به عنوان سخنران در زمینه رسانه های پیشرفته از او دعوت به عمل می آید.

بیوگرافی شهرزاد رفعتی و دستاوردهای او

شهرزاد رفعتی تاجر و فعال در عرصه ی فناوری با تاسیس شرکت چندرسانه ای  Broadband TV علاوه بر این که به کاربران و شرکت های بزرگ ارائه دهنده ی خدمات اینترنتی خدمت بزرگی کرده است ؛ از این طریق توانسته است ثروت بزرگی را به دست آورد تا در تمام دنیا به عنوان ثروتمند ترین دختر ایرانی در کنار ثریا دارابی ، سیما ضرغامی ، رکسانا ورزا ، پریسا تبریز و…. از او نام برده شود.

افتخارات و جوایز شهرزاد رفعتی

بیوگرافی شهرزاد رفعتی بانوی موفق ایرانی در زمینه تجارت و کارآفرینی ؛ شامل تعدادی از افتخارات و عناوین او در زمینه های مختلف نیز می باشد.

 • دریافت جایزه کسب و کارهای ونکوور با عنوان ۴۰ فرد موفق زیر ۴۰ سال در سال ۲۰۱۲
 • دریافت جایزه مدیر عامل برتر سال ونکوور در سال ۲۰۱۳
 • دریافت جایزه اجرایی Digi awards با عنوان یکی ازموفق ترین بانوان کانادا در سال ۲۰۱۳
 • دریافت جایزه ۲۵ کانادایی مهاجر برتر ۲۰۱۷؛ این جایزه به مهاجران خارجی کانادایی تعلق می گیرد که در طول مدت اقامتشان در کانادا موفقیت های چشمگیری را کسب و تغییرات مثبتی در این کشور ایجاد کرده باشند.
 • در آخر به مشارکت های شهرزاد رفعتی با A&T-Huffington POST-BMG THE NBA – و…. که از شرکت های مطرح می باشند می توان اشاره کرد.

الگوبرداری از شهرزاد رفعتی

حال که زندگینامه شهرزاد رفعتی را مطالعه کردید وقت آن رسیده ، نگاهی به زندگی خود بیاندازید و اهداف خود را مرور نمایید. خود را باور کنید و به خود بقبولانید که اگر تلاش کنید شما نیز می توانید موفق شوید. سپس لیستی از تصمیماتی را که برای رسیدن به اهداف ارزشمند خود گرفته اید، را مشخص کننید. اهدافتان عینی و ملموس باشد نه رویایی و مبالغه آمیز ، آنگاه از خود بپرسید که من برای رسیدن به این هدف یا اهدافم به چه امکانات و زمانی نیاز دارم ، نقات قوت و دارایی من چه است؟ چه کارهایی را برای رسیدن به اهداف لازم است که قبل از سایر اعمال انجام دهم؟ کدام کارم زیاد ضروری نیست و می توانم آن را به تاخیر نیندازم و یا کلاً حذفش کنم ؟

از افراد موفق الگو بگیرید

افراد بسیاری هستند که به همه ی جوانب زندگی نا امیدانه نگاه می کنند و با دلایلی بیهوده و بی معنی به ناامیدی خود ادامه می دهند و براین باورند که افراد موفق به خاطر داشتن شرایط خوب توانسته اند به موفقیت برسند. غافل از اینکه شرایط خوب برای رسیدن به موفقیت اصلا وجود ندارد. چه بسا افرادی با داشتن شرایط عالی در رسیدن به موفقیت عاجز مانده اند. چرا که تلاشی برای رسیدن به اهدافشان نکرده اند. پس بهتر است برای رسیدن به خواسته هایتان بدون توجه به شرایطی که در آن قرار دارید به تلاش و کوشش بپردازید وبه آن ها تحقق ببخشید. اگر که افکار منفی تان را دور بریزید آنگاه متوجه خواهید شد عمل به آنچه که به آن می اندیشید و رویای به حقیقت پیوستن آن را در سر دارید جز با تلاش به دست نمی آید حتی اگر غیرممکن ترین اتفاق به نظر برسد.

تلاش برای تغییر را آغاز کنید

پس از مرتب کردن لیست فعالیت های خود ، حتماً حتماً آنها را شروع کنید و شروع را به هیچ عنوان به تاخیر نیاندازید. چه بسیار مردمانی که ایده های خلاقانه در سر پرورانده و برنامه ریزی دقیق و منظم برای انجام ان طرح ریزی کرده و به علت تعلل و به تاخیر انداختن هیچ گاه آن را آغاز نکرده اند. پس لازم است که شروع به کار را هر چه زودتر عملی کنید.  

در رابطه با افراد موفق و بیوگرافی شهرزاد رفعتی نظر خود را با کتاب صوتی به اشتراک بگذارید. 

2 پاسخ
 1. فریده
  فریده گفته:

  بسیار عالی، واقعا کارشون و قدرتشون تحسین برانگیزه ، باعث شدن که ما خانوم ها بیشتر از پیش امید و اعتماد به نفس بگیریم .

  پاسخ
  • admin
   admin گفته:

   سلام فریده خانم بزرگوار. بله درسته ایشون واقعا الگو بسیار خوبی برای بانوان هستند. اگر دوست داشتین می تونین زنان موفق دیگه ای که تو زندگی شما تاثیر گذار بودند رو به ما معرفی کنین تا بیوگرافیشون رو در سایت قرار بدیم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *