بیوگرافی راندا برن خالق فیلم وکتاب راز ما را با راز قدرت و توانگری آشنا خواهد کرد. رازی که با استفاده از آن هر ناممکنی ممکن و هر محالی ، امکان پذیر خواهد شد.

قانون راز به ما می گوید که هر چر چه بخوهید به شما داده خواهد شد. پس وضعیت کنونی شما نتیجه تفکرات ، اعمال و باورهای قبلی شما بوده است. مکانیزم عمل این قانون جهانی بر این اساس است که تفکراتی که از ذهن انسان می گذرد ، پیامی به کائنات می فرستد که ای کائنات من این خواسته را دارم و تو آن را برایم محقق کن. کائنات نیز بر اساس ظیفه خدادادی به اجرای حکم صادر شده می پردازند و زمین و زمان را به هم پیوند می دهد و شرایط را طوری با هم تنظیم می کند که فرمان صادر شده از ذهن انسان به عینیت در بیاید و به صورت واقعیتی عینی به خود شخص بازگردد.

این قانون از ابتدای خلقت وجود داشته و هوشمندان زیادی در گذشته به آن پی برده بودند. اما این راز به دلایل امنیتی و انحصاری از دید عموم پنهان مانده بود. با گسترش ارتباطات و فن آوری اطلاعات این راز (قانون جذب) نیز توسط رادابرن در فیلم راز جهانی شد و همه از آن آگاهی یافتند. همراه با کتاب صوتی ، با بیوگرافی راندابرن خالق فیلم وکتاب راز همراه باشید.

بیوگرافی راندا برن

راندا برن در ۱۲ مارس ۱۹۴۵ در ملبورن استرالیا به دنیا آمد. برن یک نویسنده و تولید کننده تلویزیونی بود. او بیشتر به خاطر کتاب‌ راز (که بر اساس آن یک فیلم به همین نام نیز ساخته شده) شناخته شده است. کتاب راز تا کنون بیش از ۱۹ میلیون نسخه آن به ۴۴ زبان دنیا ترجمه و به چاپ رسیده است.

راندا برن پس از مرگ پدرش در سال ۲۰۰۴ بسیار افسرده شد. به پیشنهاد دخترش هیلی مشغول مطالعه ی کتاب “علم ثروتمند شدن” نوشته والاس والتز شد. او تفکر مثبت ، قوانین جذب و همچنین قوانین زیادی که به رهایی افسردگی کمک می‌کرد ، کشف کرد و موفقیت‌های بسیاری در زندگی به‌دست آورد.

برای مطالعه بیشتر پیشنهاد می کنیم: ۲۱ روش عالی برای اینکه  کسب و کار موفق خودتان را به کار بیندازید

از این رو ، او شروع تحقیق و مطالعه گسترده  در این زمینه نمود  و توانست کتاب راز و مستند آن را تولید و منتشر کند. همان گونه که در ابتدای کتاب راز نیز بیان می‌کند ” هدف من از ساختن فیلم راز این بوده و هنوزم هست که لذت دانستن این راز را در اختیار بیلیون‌ها انسانی قرار دهم که در سراسر دنیا زندگی می‌کنند.” و در همین راستا علاوه بر کتاب راز چند کتاب دیگر از جمله قدرت ، جادو و معجزه را به چاپ رسانید.

برن در سال ۲۰۰۷ توسط مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی کرد. او در حال حاضر در لس آنجلس زندگی می‌کند.

کتاب‌های راندا برن

کتاب‌های راندا برن بیشتر درمورد شناخت درباره‌ی قوانین حاکم بر دنیا و قانون جذب می‌باشد و به تو نشان می‌دهد چطور می‌توانی هر چیزی را که بخواهی داشته باشی و هرکسی که بخواهی بشوی. شکوه و جلالی را که در انتظار است را خواهی شناخت.

کتاب های آموزنده و جذاب راندا برن

 •  راز
 •  راز هستی
 •  قدرت
 •  قهرمان
 •  معجزه
 • راز شکرگزاری
 •  آموزه‌های روزانه راز
 •  قدرت عشق

 قانون جذب چگونه باعث تحول در زندگی شما می‌شود؟

جملات راندا برن در رابطه با تحول در زندگی

 • تمام خواسته‌هایتان توسط خداوند از قبل اجابت شده است. برای دریافت لازم است هماهنگ شدن ارتعاشتان با آن را بیاموزید.
 • زمان تجلی خواسته‌ات تنها به باور تو بستگی دارد.
 • هیچ نیروی در عالم بزرگتر از قدرت عشق نیست.
 • هر داستانی که در ذهن خود بسازید ، چه خوب چه بد ، داستان زندگی شما خواهد شد. پس یک داستان عالی و کامل به خود بگوئید.قانون جاذبه به طور حتم زمینه دریافت آن را برای شما فراهم خواهد ساخت.
 • وقتی دعا می‌کنی ، باور کن خواسته‌هایت را دریافت کرده‌ای و به این صورت به آن‌ها می‌رسی.

علت کشف قانون راز توسط راندا برن

همیشه موفقیت از پس سختی ها رخ می نمایاند. راندابرن نیز در عمق افسردگی فرو رفته بود. پس برای رهایی از بیماری بی کار ننشست و تلاش کرد. او برای بهبود زندگی خود شروع به مطالعه کتاب کرد و بلاخره توانست هم خود و هم هزاران نفر در سراسر جهان را به موفقیت برساند. برای رسیدن به موفقیت تلاش لازم است. باید صادقانه و مسرانه تلاش کرد و به بهبود امید داشت. با استفاده از این اگو هر کس می تواند در زندگی خود به موفقیت دست پیدا کند. 

اگر فیلم راز راندا برن را دیده اید ، حتما نظرات خود را در مورد قوانینی که در این فیلم در مورد آن صحبت شده است را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

این مطلب هم برای شما جذاب خواهد بود : معرفی کتاب راز راندا برن

جملات راندا برن

 • تمام خواسته‌هایتان توسط خداون از قبل اجابت شده است. برای دریافت لازم است هماهنگ شدن ارتعاشتان با آن را بیاموزید.
 • زمان تجلی خواسته‌ات تنها به باور تو بستگی دارد.
 • هیچ نیروی در عالم بزرگتر از قدرت عشق نیست.
 • هر داستانی که در ذهن خود بسازید، چه خوب چه بد، داستان زندگی شما خواهد شد، پس یک داستان عالی و کامل به خود بگوئید، قانون جاذبه به طور حتم زمینه دریافت آن را برای شما فراهم خواهد ساخت.
 • وقتی دعا می‌کنی، باور کن خواسته‌هایت را دریافت کرده‌ای، و به این صورت به آن‌ها می‌رسی

امیدوارم بیوگرافی راندا برن برای شما جذاب و خواندنی بوده باشد. در صورتیکه شما هم اطلاعاتی در مورد این نویسنده داشتید و یا جملات و مطالب آموزنده ای از کتاب های وی خوانده اید، می توانید آن را در بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

اگر فیلم راز راندا برن را دیده اید، حتما نظرات خود را در مورد قوانینی که در این فیلم در مورد آن صحبت شده است را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.