راندا برن در ۱۲ مارس ۱۹۴۵ در ملبورن استرالیا به دنیا آمد. برن یک نویسنده و تولید کننده تلویزیونی در استرالیا بوده که بیشتر به خاطر کتاب‌ راز(بر اساس یک فیلم به همین نام نیز ساخته شده) شناخته شده است. کتاب راز تا کنون بیش از ۱۹ میلیون آن به ۴۴ زبان دنیا ترجمه و به چاپ رسیده است.

راندا برن پس از مرگ پدرش در سال ۲۰۰۴ بسیار افسرده شد. به پیشنهاد دخترش هیلی مشغول مطالعه ی کتاب “علم ثروتمند شدن” نوشته والاس والتز شد. او تفکر مثبت، قوانین جذب و همچنین قوانین زیادی که به رهایی افسردگی کمک می‌کرد کشف کرد و موفقیت‌های بسیاری در زندگی به‌دست آورد. از این رو، او شروع تحقیق و مطالعه گسترده  در این زمینه نمود  و توانست کتاب راز و مستند آن را تولید و منتشر کند. و همان گونه که در ابتدای کتاب راز نیز بیان می‌کند ” هدف من از ساختن فیلم راز این بوده و هنوزم هست که لذت دانستن این راز را در اختیار بیلیون‌ها انسانی قرار دهم که در سراسر دنیا زندگی می‌کنند.” و در همین راستا علاوه بر کتاب راز چند کتاب دیگر از جمله قدرت، جادو و معجزه را به چاپ رسانید.

برن در سال ۲۰۰۷ توسط مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی کرد.

او در حال حاضر در لس آنجلس زندگی می‌کند.

کتاب‌های راندا برن

کتاب‌های راندا برن بیشتر درمورد شناخت درباره‌ی قوانین حاکم بر دنیا و قانون جذب می‌باشد. و به تو نشان می‌دهد چطور می‌توانی هر چیزی را که بخواهی داشته باشی و هرکسی که بخواهی بشوی. شکوه و جلالی را که در انتظار است را خواهی شناخت.

 راز

 راز هستی

 قدرت

 قهرمان

 معجزه

راز شکرگزاری

 آموزه‌های روزانه راز

 قدرت عشق

 قانون جذب چگونه باعث تحول در زندگی شما می‌شود؟

این مطلب هم برای شما جذاب خواهد بود : معرفی کتاب راز راندا برن

جملات راندا برن

  • تمام خواسته‌هایتان توسط خداون از قبل اجابت شده است. برای دریافت لازم است هماهنگ شدن ارتعاشتان با آن را بیاموزید.
  • زمان تجلی خواسته‌ات تنها به باور تو بستگی دارد.
  • هیچ نیروی در عالم بزرگتر از قدرت عشق نیست.
  • هر داستانی که در ذهن خود بسازید، چه خوب چه بد، داستان زندگی شما خواهد شد، پس یک داستان عالی و کامل به خود بگوئید، قانون جاذبه به طور حتم زمینه دریافت آن را برای شما فراهم خواهد ساخت.
  • وقتی دعا می‌کنی، باور کن خواسته‌هایت را دریافت کرده‌ای، و به این صورت به آن‌ها می‌رسی

امیدوارم بیوگرافی راندا برن برای شما جذاب و خواندنی بوده باشد. در صورتیکه شما هم اطلاعاتی در مورد این نویسنده داشتید و یا جملات و مطالب آموزنده ای از کتاب های وی خوانده اید، می توانید آن را در بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

اگر فیلم راز راندا برن را دیده اید، حتما نظرات خود را در مورد قوانینی که در این فیلم در مورد آن صحبت شده است را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.