بیوگرافی رابرت کیوساکی

اگر به دنبال یک الگو بسیار عالی برای ثروت آفرینی هستید ، بیوگرافی رابرت کیوساکی را بخوانید تا با بزرگترین مشاور اقتصادی و کارآفرین جهان بیشتر آشنا شوید.

رابرت کیوساکی یک بازرگان آمریکایی ، سرمایه‌گذار ، نویسنده و سخنران انگیزشی است. او همچنین بنیان‌‌گذار هیئت مدیره گردش صندوق پول می‌باشد که یک ابزار مدیریتی است و به مردم کمک می‌کند تا امور مالی شخصی خود را سازماندهی کنند. اگر دوست دارید راه ثروتمند شدن را بیاموزید ، کتاب پدر پولدار ، پدر بی پول رابرت کیوساکی را بخوانید و با عوامل موثر در موفقیت آشنا شوید. کتاب صوتی شما را به ادامه بیوگرافی رابرت کیوساکی دعوت می کند. 

بیوگرافی رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی در ۸ آوریل ۱۹۴۷ در هیلو ، هاوایی در یک خانواده‌ی ژاپنی – آمریکایی به دنیا آمد. او در هیلو به دبیرستان رفت و در سال ۱۹۶۵ فارغ‌التحصیل شد. پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان به نیروی دریایی آمریکا پیوست. رابرت آکادمی نیروی تفنگداران دریایی آمریکا در نیویورک را برای ادامه تحصیل انتخاب کرد. او در سال ۱۹۶۹ به عنوان یک افسر عرشه و همچنین یک LT رتبه دوم از نیرویی دریایی آمریکا فارغ‌التحصیل شد.

مطالعه  بیوگرافی افراد موفق جهان یکی از تاثیر گذارترین روش های انگیزشی برای توانگری است. کتاب صوتی شما را به مطالعه بیوگرافی برجسته ترین افراد جهان دعوت می کند

بیوگرافی رابرت کیوساکی و خلبان شدن او 

کیوساکی بعد از اتمام تحصیلات در نیویورک ، حرفه‌ی خود را با کار بر روی تانکرهای نفتی استاندارد آغاز کرد. اما کار خود برا بعد از ۶ ماه رها کرد و به سپاه دریایی آمریکا ملحق شد. رابرت در خلال جنگ ویتنام در سال ۱۹۷۲ در نیرویی دریایی به عنوان خلبان هلیکوپترهای مسلح خدمت کرد. رابرت کیوساکی در سال ۱۹۷۴ سپاه دریایی را رها کرد و در شرکت Xerox به عنوان فروشنده مشغول به کار شد. او این کار را به مدت چند سال انجام داد تا سرانجام برای اولین بار کسب و کار خود را راه‌اندازی کرد. در واقع او برای اولین‌ بار شرکت تولید کیف پول مردانه را تاسیس کرد. و در این مسیر موفقیت چشم‌گیری به‌دست آورد و از آن به‌ عنوان یک محصول چند میلیون دلاری یاد می‌کنند .

کارآفرین شدن رابرت میلیونر

رابرت بعدها یک مفهوم جدیدی از امور مالی شخصی و نحوه‌ی یادگیری آن را به‌ وجود آورد. این ایده یک نقطه عطف بود و بسیاری از مردم آن را تجربه و به موفقیت رسیدند. در طی نه سال توسعه و گسترش سخنرانی‌ها و ایده‌ی کسب و کار او تبدیل به یک میلیونر شد و هنوزم هست.

امروزه، رابرت کیوساکی هنوزم هم کار خود را ادامه می‌دهد و در سراسر جهان سخنرانی و سمینارهای را برگزار می‌کند. او کتاب‌های زیادی را در زمینه موفقیت‌های امور مالی شامل بزرگ‌ترین ابزارهای گردش نقدی پول (Cash flow board)  نوشتهاست و منتشر کرد.

رابرت در سال ۱۹۸۶ با کیم مایر که کارآفرین ، سرمایه‌گذار ، نویسنده و سخنران انگیزشی است ، ازدواج کرد.

جملات ناب رابرت کیوساکی

 • اندازه‌ی موفقیت شما با قدرت اشتیاق شما، اندازه‌ی رؤیاهایتان و این‌که چگونه در طول راه با ناامیدی کنار می‌آیید مشخص می‌شود.
 • ما به مدرسه می‌رویم تا یاد بگیریم برای پول درآوردن به سختی کارکنیم. من کتلب‌های می‌نویسم و محصولاتی تولید می‌کنم تا به مردم آموزش دهد چگونه پولشان برای آن‌ها سخت کار کند.
 • هنگامی که افراد ناتوان‌ هستند، دوست دارند سرزنش کنند.
 • هم مدارک دانشگاهی مهم است و هم آموزش سرمایه‌گذاری، اما در مدارس جای یکی ار این دو خالی است.
 • شما باید هوشمند باشید، روزها به آسانی می‌گذرد.
 • واقعیت تو چیزی است که فکر می‌کنی واقعیت است.
 • تنها دارایی قدرتمندی که داریم ذهن ماست. اگر به خوبی پرورش داده شود، می‌تواند ثروت عظیمی ایجاد کند.

آثار رابرت کیوساکی

 1. ده قانون موفقیت مالی
 2. شانس دوباره
 3. آموزش‌های مالی پدر پولدار
 4. راهنماهای پدر پولدار برای سرمایه‌گذاری
 5. پدر پولدار ، پدر بی‌پول
 6. چرا دانش‌آموزان پولدار برای دانش‌آموزان ضعیف کار می‌کنند؟
 7. می‌توانید پولدار بودن را انتخاب کنید.
 8. چگونه بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری املاک به دست آورید؟
 9. افزایش هوش مالی ، شاهراه ثروت
 10. چرا می‌خواهیم شما هم ثروتمند شوید؟
 11. کودک امروز ، نابغه اقتصادی فردا
 12. طوفان‌های اقتصادی
 13. چرا ثروتمندان ، ثروتمند تر می‌شوند؟
 14. تیم سرمایه‌گذلری مهم‌تر از پول
 15. بمب اقتصادی
 16. پول و زندگی مشترک
 17. مدرسۀ تجارت
 18. رازهای کسب ثروت و استقلال مالی
 19. تاکتیک‌های میلیاردرهای موفق
 20. آزادی مالی و دولت‌ها

رابرت کیوساکی سخنران انگیزشی موفقیت در کسب و کار

رابرت چندین شغل را عوض کرد تا به میلیونر شدن رسید. او ایده های خلاقانه داشت و تسلیم وضعیت نسبتاً ایمن استخدامی در سپاه آمریکا نشد. شاید باشند کسانی که آرزویشان است خلبان شوند. خلبان بودن رابرت زندگی او را تامین می کرد و مشکلی بابت خرج و دخل خود نداشت. اما با ماندن دران شغل نمی توانست به دنبال روئیاهایش برود. او خطر کرد و از استخدامی در نیروی سپاه آمریکا انصراف داشت. چرا که آن شغل را مناسب با روحیه و آرزوی خود نمی دانست. او برای تحقق بخشیدن به رویاهایش کارآفرینی را انتخاب کرد. برای رسیدن به اهدافش مطالعه کرد و در نهایت توانست به سخنران انگیزشی بسیار موفق تبدیل شود و چندین آثار گران بها در زمینه امور مالی و موفقیت تالیف کند. 

اگر کتاب پدر پولدار و پدر بی پول رابرت کیوساکی را خوانده اید ، مهم ترین عامل ثروت آفرینی از نظر شما که در این کتاب آورده شده است، کدام عامل است؟ پاسخ خود و نظرتان در رابطه با بیوگرافی رابرت کیوساکی با کتاب صوتی به اشتراک بگذارید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *