بیوگرافی دارن هاردی, کتاب اثر مرکب دارن هاردی

آیا توانگری و ثروت را دوست دارید؟ آیا می خواهید از زار موفقیت و بیوگرافی دارن هاردی خالق کتاب اثر مرکب آگاه شود؟ راز پولدار شدن را اینجا بیابید.

 در معرفی بیوگرافی دارن هاردی باید گفت که او یک کار آفرین بسیار موفق است که به طور باور نکردنی در هجده سالگی درآمدش به بیش از یک میلیون دلار در سال رسیده است. این نویسنده ، در زمینه خود یاری ، ناشر مجله موفقیت ، سخنران انگیزشی و کارآفرین موفق و معروف آمریکایی در ۲۶ فوریه در سال ۱۹۷۱ در آمریکا دیده به جهان گشود. وی هم اکنون در سن دیگو ، کالیفرنیا زندگی می کند. دارن هاردی یک نویسنده و سخنور موفق در زمینه انگیزشی می باشد و ویدیو های بسیار جذابی از وی موجود است که تعدادی از آن ها به زبان فارسی هم ترجمه شده است. کتاب صوتی با بیوگرافی دارن هاردی خالق کتاب اثر مرکب شما را ازراز موفقیت این مرد با هوش و زکاوت و سخت کوش آگاه می کند.

برای موفقیت بیشتر در کسب و کار گوش بسپارید به : کتاب صوتی قدرت برنامه ریزی طرح پرواز اثر برایان ترسی

بیوگرافی دارن هاردی

دارن هاردی اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد و خیلی زود پله های موفقیت را در نوردید. در سال ۲۰۰۷ او ناشر مجله و رسانه ی موفقیت شد. این مجله یک مجله ی مرتبط با کسب و کار بود که شامل مشاوره ی کسب و کار و خود یاری با استفاده از تجربیات دیگر کارآفرینان موفق بود که مسائل انگیزشی را منتقل می نمود. این مجله در سطح ملی توزیع می شد که بیش از ۸۰۰ هزار خواننده را در اختیار داشت.

اگر به خواندن بیوگرافی افراد مشهور علاقه مندید ، بخوانید : بیوگرافی فیروز نادری ، نابغه ایرانی تبار ناسا

بیوگرافی دارن هاردی و کار او

 دارن هاردی در سن بیست‌ و هفت‌ سالگی کار فرمای یک شرکت با درآمد سالانه بیش از ۵۰ میلیون دلار بود. او هزاران کارآفرین را راهنمایی کرده است. به بسیاری از شرکت ها و موسسه‌ های بزرگ مشاوره داده و عضو هیئت ‌مدیره چندین شرکت مختلف و سازمان های غیر دولتی متعدد است.

دارن هاردی ، به‌عنوان ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت ، در موقعیت منحصربه‌ فردی قرار دارد که می ‌تواند با کار‌شناسان پیشرو و برجسته در حوزه موفقیت و پیشرفت شخصی مصاحبه کند و تجربیات موفقیت آنها را در اختیار دیگران قرار دهد. او با بسیاری از بر‌ترین مدیران عامل ، کارآفرینان تحول‌آفرین ، ورزشکاران بسیار موفق ، هنرمندان برجسته و قهرمانان المپیک مصاحبه کرده است. او در این مصاحبه‌ ها از رازهای موفقیت تحسین بر انگیز آن‌ها پرده برمی ‌دارد و آن را در اختیار عموم قرار می‌دهد.

بیوگرافی دارن هاردی و فعالیت های نیکوکارانه او

 دارن هاردی به موفقیت و پیشرفت شخصی علاقه و اشتیاق زیادی دارد و همین موضوع زمینه اصلی کسب‌ وکار و اساس زندگی او را تشکیل می‌ دهد. او خودش را متعهد می ‌بیند که به دیگران در دستیابی به توانایی‌ های ذاتی ‌شان کمک کند تا بتوانند زندگی پربارتر و کامل‌ تری را تجربه کنند. تجارب وی در این مصاحبه ها باعث شده با وجود سن کم ، در زمینه های انگیزشی بسیار قوی عمل کند. دارن هاردی در سال۲۰۱۵ اعلام کرد که به عنوان ناشر ، مجله ی موفقیت را ترک می کند و به دنبال موقعیت های جدید موفقیت می رود. وی همچنین مدیر اجرایی شبکه TPN  و رئیس شبکه آموزش موفقیت آمیز TSTN  بود که در رسیدن به اهدافش بسیار مؤثر واقع گردیده است.

ویدیوهای جذاب دارن هاردی

ویدیوها ی انگیزشی بسیار زیادی از دارن هاردی در اختیار عموم قرار گرفته است. دیدن و گوش دادن به آن ویدیوها می تواند تأثیر فوق العاده ای روی برنامه ریزی و زندگی شخصی انسان داشته باشد. او آنچنان در سخنوری مهارت دارد که هر کسی با دیدن ویدیوهای او انگیزه های تازه ای برای زندگی و برنامه ریزی های جدیدی برای اهدافش پیدا می کند. در حال حاضر اکثر ویدیوهای انگیزشی وی به زبان اصلی وی است اما برخی از سایت ها هم فایل های وی را بصورت زیر نویس فارسی در اختیار ایرانیان قرار داده اند.

آثار و کتاب های دارن هاردی

از دارن هاردی آثار و کتب بسیار زیادی منتشر شده است که در این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد. اثر مرکب مهم ترین کتاب وی است که واقعا تاثیر گذار و موثر می باشد. در هر کدام از این کتب شما می توانید درس هایی را برای بهتر شدن زندگیتان بیاموزید.

 • دیوانگان ثروت ساز
 • اثر مرکب
 • کارآفرین به سبک ترن هوایی
 • قطار سرعت به سوی ثروت
 • امسال تکرار نخواهد شد
 • کارآفرینی به روش دارن هاردی
 • بهترین سال زندگی تو
 • ۱۰ هفته تا موفقیت بدون چون و چرا
 • استثنا باشید

فرمول موفقیت دارن هاردی

دارن هاردی در سال ۲۰۱۰ اثر مرکب را نوشت. این کتاب درباره تأثیر بسیار زیاد تصمیم گیری های روزانه بر موفقیت افراد است و یک دوره راهنمایی کاربردی برای دستیابی به اهداف را شامل می شود. در سال ۲۰۱۱ کتاب « بهترین سال زندگی تو» را نوشت که یک سیستم برای طراحی و دستیابی به اهداف بود . کتاب مهم دیگرش به نام « ترن هوایی کار آفرینی» در سال ۲۰۱۵ نوشته شد که در آن چالش های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان را به طور کامل تشریح می کند. دارن هاردی بیشتر به خاطر کتاب محبوبش « اثر مرکب» شناخته شده است که حتی هم اکنون نیز از نظر منتقدان برجسته بهترین کار او تا کنون معرفی شده است.

در این کتاب دو فرمول جالب وجود دارد اول اینکه به دست آوردن پاداش های بزرگ از طریق انتخاب های کوچک و هوشمندانه صورت می گیرد و فرمول آن؛« انتخاب های کوچک و هوشمندانه + پایداری و ثبات قدم + زمان = ایجاد تفاوت های بنیادین» می باشد. دیگری فرمول شانس است که هاردی آن را اینگونه بیان می کند؛ « شانس= آمادگی + نگرش + فرصت + اقدام»  که بر اساس این فرمول هر کسی می تواند خوش شانس باشد. اما این مستلزم آن است که نگرش صحیح داشته باشیم و با آمادگی مناسب ، فرصت ها را به درستی شناخته و به موقع اقدام نماییم.

بیوگرافی دارن هاردی و جمله های موثر این مرد بزرگ

 •  زمانی که دلیل تان به اندازه کافی بزرگ باشد ، قادر به انجام هر کاری هستید.
 •  دنبال افراد مثبتی باشید که همان موفقیتی را دارند که شما خواهان آن هستید.
 • هرگز ازکسی که نمی خواهید جای خود را با او عوض کنید مشاوره نگیرید.
 • قبل از هر کاری اهدافتان را تنظیم کنید.
 • تنها یک نقطه مشترک بین تمام افراد شکست خورده و موفق وجود دارد. هر دو دسته از یک سری از کارهایی که باید انجام دهند متنفرند. ولی
 • تفاوت این دو دسته در این است که افراد موفق به هر حال این کارها را انجام می دهند.

 هیچ چیز مانند موفقیت ، به سرازیری شکست نزدیک نیست.

 • وجود ثبات و پایداری بزرگ‌ترین عامل برای دستیابی به کلید نهایی و اصلی موفقیت است.
 •   این پیروزی نیست که هم رنگ جماعت باشی. متفاوت ، فوق‌العاده و خاص باش.
 •  هرکسی فرصت خوشبختی دارد. زیرا در ماورای سلامتی ما ، شانس با مجموعه‌ ای از گزینه ‌ها و انتخاب‌ هایمان به دست می‌آید.
 •  در واقع، موفقیت عمیق یک فرد ، گزینش انتخاب‌ های کوچک و زیرکانه‌ ای است که با پیوستگی و ثبات در طی زمان تکمیل شده است.
 •  خودتان را برای موفقیت آماده نگه‌ دارید.
 •  به ‌اضافه کردن فکر کنید نه کم کردن. وقتتان را با کارهای مفید پر کنید تا وقتی برای کارهای غیرمفید نداشته باشید این روشی برای حذف غیرمستقیم عادت‌ های بد است.
 • یک همراه موفقیت پیدا کنید. یک همراه پیدا کنید که از برنامه شما اطلاع داشته باشد و در صورت سرپیچی از برنامه به شما تذکر دهد.
 • جشن بگیرید. برای خودتان زمان‌ هایی را در نظر بگیرید که به تفریح بپردازید و بعد از انجام کار مفید برای خودتان جشن بگیرید تا خستگی از شما دور شود.
 •  توجه کردن به چیزهایی که دارید گام مهمی به سمت رسیدن به اهدافتان است.
 •  درس گرفتن از زندگی بسیارمهم است در غیر اینصورت مجبور خواهید بود همان تجربیات را تکرار کنید.
 •  از پیروزی ها و شکست های قبلی خود درس بگیرید.
 • نهادینه کنید. مثلاً اگر دوست شما در روز دو ساعت مطالعه می ‌کند شما با مطالعه روزانه دو ساعت و نیم می ‌توانید با دوستتان رقابت کنید.

بیوگرافی دارن هاردی و الگوبرداری از او

آموزه ها و توصیه های افراد موفق و فرمول موفقیتی که از سوی انها چیده می شود ، تاثیر زیادی در موفقیت دیگر افراد دارد. آموخته های دارن هاردی یک شب به دست نیاوده و حاصل چندین سال تلاش بی وقفه ، مشتاقانه و مستمر او است. این محقق برجسته به نیت کشف الگوی موفقیت چندین سال زحمت کشیده است. نتیجه نیک فعالیت های او را در کتاب های ارزنده و سخنرانی های تاثیرگذارش می توان با چشم دید. هزاران نفر بر اثر سخنرانی های انگیزشی این سخنور و مشاور کاردان راه موفقیت را خیلی سریعتر و بهتر از چیزی که فکرش را بکنند ، پیموده اند. اگر خواهان موفقیت و توانگری هستید ، شما نیز می توانید با شنیدن پیام های انگیزشی این مرد بزرگ ، پله های موفقیت و پیشرفت را در اهدافتان به سرعت طی کنید. 

در رابطه با دارن هاردی و آموزه های ارزنده این شخصیت برجسته جهانی ، نظر و عقیده خود را با کتاب صوتی به اشتراک بگذارید.  

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *