بیوگرافی ثریا دارابی

بیوگرافی ثریا دارابی می تواند نشان دهنده قدرت اندیشه و خلاقیت زنان در حوزه تکنولوژی باشد و نشان می دهد که زنان می توانند پا به پای مردان قدرتمند ظاهر شوند.

همان طور که می دانید در دنیا؛ انسان های موفق  بسیاری هستند که می توانند الگویی مناسب برای همه ی افراد جهت رسیدن به اهدافشان باشند، اما آنچه که در مجموعه مقالات کتاب صوتی بیشتر مد نظر ما می باشد بیان سرگذشت درخشان جوانان موفق سرزمین مان می باشد که جزء آن دسته از نام آورانی هستند که در سر تا سر دنیا به خوبی شناخته شده اند تا ما بتوانیم با افتخار و غرور به خود ببالیم و از مجموعه فعالیت ها و موفقیت هایشان برای شما حرف بزنیم.

گاهی فقط یک ایده و یک ذهن خلاق می تواند دنیایی از اتفاقات خوب و خارق العاده را به روی شما بگشاید و شما را در مسیر موفقیت قرار دهد. و بنا نیست که مسیرهایی که انسان ها را به موفقیت می رساند یکی و شبیه به هم باشد و مصمم بر این باشیم که جز آن مسیر؛ موفقیت از راه دیگری کسب نمی شود.

قطعا توانایی ها و استعداد های افراد با هم فرق می کند و از این رو مسیر رسیدن به اهداف  نیز متفاوت می باشد. اما آنچه در رسیدن به موفقیت نقطه ی مشترک بین افراد می باشد چیزی جز تلاش مستمر نیست پس بهتر است همیشه به یاد داشته باشید یک شبه چیزی به دست نمی آید و هر آنچه که در پی تلاش هایتان قرار است شکوفا شود و شما را به اوج برساند نیازمند صبر می باشد. اگر دغدغه و هدفی دارید که شب و روز ذهنتان را در گیر کرده ، اما نمی دانید باید چه کنید در ادامه با بیوگرافی ثریا دارابی جوان موفق ایرانی در زمینه کارآفرینی با کتاب صوتی همراه باشید.

این مطلب هم قطعا برای شما جذاب خواهد بود: بیوگرافی پریسا تبریز شاهزاده امنیت گوگل

بیوگرافی ثریا دارابی

ثریا دارابی متولد شهریور ۱۳۶۲ (سپتامبر۱۹۸۳) در ایران و ساکن آمریکا می باشد. او فارغ التحصیل از دانشگاه جرج تاون آمریکا در رشته تاریخ هنر می باشد.

و آنچه که باعث شده است که نام ثریا دارابی بر سر زبان ها بیفتد تا ما امروز مقاله ای با عنوان بیوگرافی ثریا دارابی برای شما دوستان عزیز آماده کنیم فعالیت های او در پروژه « food spotting » می باشد. هرچند که او در زمینه های مختلفی فعالیت های بسیاری داشته و در همان زمینه ها موفقیت های بسیاری نیز کسب کرده است.

Food spotting ازآن دسته سایت هایی است که سودی ۳ میلیون دلاری برای پایه گذارش به همراه داشته از این رو ثریا دارابی در آمد ماهیانه اش از این سایت قابل محاسبه نمی باشد. طرح ایده ی «food spotting » توسط الکسا که از دوستان ثریا دارابی می باشد در سفری به ژاپن به همراه همسرش با توجه به اتفاقاتی که در سفرشان با آن ها رو به رو شدند مطرح شد.

طرح و ایده  food spotting

طرح یک ایده با هر مضمونی ممکن است در ابتدا یک موضوع ساده و بی اهمیت به نظر برسد. اما با ورود یک ایده به دنیای تکنولوژی و فناوری قطعا شاهد سیر صعودی آن در دنیای اینترنت خواهید بود. چرا که امروزه استفاده از تکنولوژی به اوج خود رسیده است و تقریبا همه ی افراد ازامکانات آن استفاده می کنند پس ورود یک ایده به دنیای تکنولوژی و اینترنت بدون شک با پیشرفت همراه خواهد بود.

آنچه که باعث شد الکسا به « food spotting» بیندیشد و پیگیر آن باشد. مجموعه زیادی از عکس هایی بود که در سفرش به ژاپن مردم از غذا های آن ها می گرفتند اینجاست که الکسا ذهنش درگیر این موضوع می شود که مجموع این عکس ها از کجا سر درمی آورند.

اما در نهایت چیزی که باعث شد ، ایده ی اصلی کسب و کار در برگشت به سانفرانسیسکو به سراغ الکسا بیاید عکس غذاهای مختلفی بود که نمی دانست نامشان چیست و آن ها را کجا خورده است. بنابراین افکار الکسا؛ منجر به گردآوری تمامی عکس ها حول محور کتابی شد که توجه افراد را به خود جلب می کرد.

بیوگرافی ثریا دارابی و شغل او

ثریا جز آن دسته از افرادی بود که از چنین ایده کسب و کاری به خوبی استقبال کرد چون می دانست این ایده دست کم سه چیز راه به همراه دارد: یک ایجاد فعالیت های تعاملی بین کاربران ، نرم افزاری جهت پیدا کردن چیزهای جدید و در نهایت ماشینی برای توصیه به مشتریان. که هر سه ی اینها در زمینه غذا موضوع جالب و جذابی برای همه افراد به نظر می رسید.

خانم دارابی با توجه به علاقه ای که به این موضوع پیدا کرده بود ، چندین ملاقات را با الکسا و همسرش ترتیب داد که با همفکری و مشاوره هایی که به آن ها می داد اقدام به ایجاد شرکتی کردند تا کار های نرم افزار فود اسپاتینگ را انجام دهد. اولین استخدامی آن ها در شرکتشان در سپتامبر ۲۰۱۰ اتفاق افتاد.

قبل از مطرح کردن ایده فود اسپاتینگ سایت های بسیاری وجود داشت که غذا ها و رستوران ها را به افراد پیشنهاد میدادند اما ایده فود اسپاتینگ به شکلی بود که با جزئیات بیشتری رستوران هایی را به شما پیشنهاد می کرد که در لحظه بدانید چه غذایی را می خواهید امتحان کنید.

یکی از دلایلی که ثریا را پای ثابت این پروژه نگه داشت داشتن خانواده ای علاقه مند به غذا و فعال در این زمینه بود. چرا که خاله ی ثریا دارابی خدمات غذای مجالس را ارائه داده و مادربزرگش نیز آشپز بوده به همین دلیل خود او علاقه ی زیادی به غذا و آشپزی دارد تا که این موضوع باعث میشود  فوداسپاتینگ برایش جالب به نظر بیاید.

موفقیت های ثریا دارابی

در پی این پروژه نشریه فست کمپانی در سال ۲۰۱۰ ثریا دارابی را یکی از افراد خلاق برتر معرفی کرد و همچنین فود اسپاتینگ از سوی نشریات tech,mashable,fast,company و….مورد توجه قرار گرفت. علاوه براین نشریات، مجله تایم؛ وب سایت فوداسپاتینگ راجزء ۵۰ وب سایت برگزیده اش معرفی کرد و توسط Travel Leisure Mag  به عنوان نرم افزاری فوق العاده در سفر انتخاب شد.

ثریا دارابی شرکت های google,twitter,facebook  را گستره های ارتباطی می داند که باعث موفقیت و پیشرفتش در پروژه فود اسپاتینگ شده اند.

فعالیت های ثریا دارابی

در بیوگرافی ثریا دارابی کارآفرین موفق ایرانی می توان علاوه بر پروژه فود اسپاتینگ به  فعالیت های او در زمینه های دیگر اشاره کرد.

Zady سایتی است که آخرین ابتکار ثریا دارابی به حساب می آید و با اینکه هنوز شروع به فعالیت نکرده است از مرکز آموزش ملی آمریکا درآمدی ۱/۳ میلیون دلاری داشته است.

شروع فعالیت های این بانوی موفق از نیویورک تایمز در زمینه بازاریابی برای رسانه های اجتماعی و مدیریت امور مشارکت دیجیتال شکل گرفت.

در کنار مجموعه فعالیت های او می توان به سابقه کار او در Conde Nast و Drop.io اشاره کرد.

ثریا دارابی از طریق فود اسپاتینگ با برنامه جهانی غذا همکاری را شروع کرد که طی فراخوانی با درخواست یک برگر ۱۰ دلاری که هزینه آن می تواند ۴۰ کودک گرسنه را سیر کند امیدوارانه کمک هایی را از سوی مردم جمع آوری کنند تا بتوانند برای ۱۰ هزار کودک غذا فراهم کنند.

ثروت ثریا دارابی

دختران و زنان موفق ایرانی زیادی هستند که در خارج از کشور علاوه برموفقیتشان به خاطر ثروت بسیاری که دارند به سرشناس ترین افراد  تبدیل شده اند. ثریا دارابی نیز در کنار پریسا تبریز ، رکسانا ورزا و دیگر دختران موفق ایرانی جزء ثروتمند ترین ها به حساب می آید. چرا که پروژه ی فود اسپاتینک خود به تنهایی میلیون ها دلار برای ثریا دارابی در آمد به همراه داشته است.

اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب کامل را ندارید ، دانلود کنید و بخوانید خلاصه ای جذاب و جالب از ؛ دانلود کتاب تمرکز بر هدف برایان تریسی

الگوبرداری از افراد موفق

همه افراد موفق در دنیا بریا رسیدن به موفقیتشان انگیزه قوی همراه با شور و اشتیاق وافر داشته اند. انها با اشتیاف فراوان بریا دست یابی به اهدافشان تلاش کرده اند و مصمم و قاطعانه برای رسیدن به موفقیت تصمیگیری کرده اند. شما نیز می توانید ؛ بیوگرافی و زندگی نامه افراد موفق را بخوانید و از آنها الگوبرداری نماید. مسیر موفقیت را همچون آنها ، اما با روش خودتان بپیمایید و موفقیت روزافزون را تجربه نمایید. 

نظر خود را در رابطه با موفقیت ، الگوبرداری از افراد موفق و بیوگرافی ثریا دارابی با کتاب صوتی به اشتراک بگذارید. 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *