بیوگرافی برایان تریسی

آیا با بیوگرافی برایان تریسی آشنایی دارید؟ آیا کتاب های پر محتوای او را خوانده اید؟ آیا از تاثیر شگفت انگیز آموزه های این سخنران و دانشمند برجسته متاثر شده اید؟

براستی که برخی ها فقط یک فرد نیستند. بلکه به اندازه چندین هزار نفر در جهان بر افکار و عقاید مردم و بهبود زندگی آنها تاثیر شگفت می گذارند. بریان تریسی سخنران و نویسنده و مشاور نام آور در زمینه موفقیت و انگیزش کسی است که هزاران نفر را در سراسر جان با گفته ها و آموخته هایش به مقصد موفقیت و خوشبختی هدایت کرده است. همراه با کتاب صوتی با مطالعه بیوگرافی برایان تریسی با گوشه ای از زندگی و فعالیت های این مرد بزرگ موفق آشنا شوید. 

برای موفقیت بیشتر در کسب و کار گوش بسپارید به : کتاب صوتی قدرت برنامه ریزی طرح پرواز اثر برایان ترسی

بیوگرافی برایان تریسی 

برایان تریسی مردی که با موفقیت خود و مسیری که طی کرد توانست ، انگیزه بخش زنان و مردان زیادی در سراسر جهان باشد تا بتوانند به اهداف خود برسند.  او در یک خانواده بسیار فقیر که حتی برای پرداخت صورت حساب‌ها تلاش می کردند به دنیا آمد. اما این دلیلی برای متوقف ساختن او برای رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایش نبود و امروزه به موفقیت‌های بسیاری رسیده است. از جمله موفقیت های برایان : مدیر عامل شرکت‌های سه میلیون دلاری  مستقر در Solana Beach ، کالیفرنیا و شرکت بین‌المللی خودش به نام برایان تریسی می‌باشد.

مطالعه  بیوگرافی افراد موفق جهان یکی از تاثیر گذارترین روش های انگیزشی برای توانگری است. کتاب صوتی شما را به مطالعه بیوگرافی برجسته ترین افراد جهان دعوت می کند. 

بیوگرافی برایان تریسی و سفرهای دور و دراز او

او در حال حاضر به طور گسترده به سراسر اروپا و اقیانوس آرام ، جنوب شرق آسیا و ایالات متحده آمریکا و کانادا سفر می‌کند. برایان به بیش از ۸۰ کشور و در شش قاره جهان کار سفر کرده است. او به چهار زبان مختلف دنیا سخن می گوید و یک پیام ساده دارد.  “من به یادگیری و استفاده از آنچه که آموخته‌اید اعتقاد دارم. توسط آن می‌توانید هر مشکلی را حل کنید.

برای تاثیر پذیری و موفقیت بیشتر گوش دهید به : کتاب صوتی از دولت عشق کاترین پاندر

بر هر مانعی برتری داشته باشید و به اهداف خود برسید”.  اثبات این پیام ، مظهر دستاوردهای شرکتی و موفقیت‌های او است. او بیش از ۴۰ کتاب را در این زمینه چاپ و بیش از ۳۰۰ برنامه ویدئویی و شنیداری را ضبط و ثبت نموده است و سالانه با بیش از ۲۵۰ هزار نفر به صورت حضوری ملاقات و یا برای آن‌ها سمینار برگزار می‌کند.

آموزه های برایان تریسی

تحقیقات و تعالیم او بیش از ۲۵ سال است که توسعه یافته و تبدیل به یکی از موثرترین ابزار یادگیری در جهان امروزی شده است. از جمله‌ی این عناوین می‌توان به “استراتژی‌های فروش پیشرفته”، “۱۰۰ اصل شکست‌ناپذیر موفقیت در کسب و کار” و “۲۱ اسرار موفقیت میلیونرهای خود ساخته” اشاره نمود. او همچنین مرد یک خانواده موفق است که با خوشحالی و عشق به زندگی با باربارا ازدواج کرده و با هم ۴ فرزند دارند و در حال حاضر در سان دیگو زندگی می‌کنند.

بیوگرافی برایان تریسی و کودکی او

برایان تریسی در سال ۱۹۴۴ در ونکوور کانادا و در خانواده‌ی فقیر متولد شد. خانواده‌ی او هموار نگران پرداخت صورت‌حساب‌های زندگی بودند چرا که پدر برایان نمی توانست به طور منظم کار کند. بنابراین او و سه برادرش با لباس‌های خیرخواهانه زندگی می‌کردند و از تجملات کمتری برخوردار بودند. او خیلی زود مدرسه را رها کرد و در جوانی به‌ سختی زندگی کرد و کارهای سخت و طاقت‌فرسای را انجام می‌داد تا اینکه در ۲۰ سالگی سفرهای خودر را آغاز کرد. برایان اغلب در مورد این واقعیت صحبت می کند که “مردم تبدیل به چیزی می شوند که در بیشتر وقت‌ها در مورد آن فکر می کنند” و همچنین او از مطالعاتی که اثبات شده است صحبت می کند و مولتی میلیونرها بیشتر در مورد استقلال مالی فکر می‌کنند.

سفرهای برایان در سراسر جهان

در ۲۰ سالگی ، برایان تریسی سفرهای خود را آغاز کرد تا دنیایی که در آن زندگی می‌کند را کشف و جواب سؤال‌ها و کنجکاو‌ی‌هایش را پیدا کند. او ابتدا ماشینی خرید و از کانادا خارج شد و به سمت آمریکای شمالی حرکت کرد و بعد از آن با کشتی به انگلستان رفت. از آنجا به فرانسه و اسپانیا و سپس به سوی جبل الطارق حرکت کرد. سفر او هشت سال طول کشید و او به همراه دوستانش صحرای بزرگ را فتح و تجربه‌ای نزدیک به مرگ را در چشم‌انداز ناملایم و خشن پشت سر گذاشت. او زندگی پرمخاطره و ماجراجویانه‌ی خود را رها و شروع به ساختن زندگی خود کرد و در کنار دکتر آلبرت شوایتزر مشهور در آفریقای جنوبی شروع به کار کرد.

او همچنین آموزش‌های ورزش کاراته Shotokan را یاد گرفت و توانست کمربند مشکی را در این سبک کاراته دریافت کند. پس از دو سال زندگی در ژوهانسبورگ ، چندین بار به قسمت‌های شرق جهان سفر کرد. برایان مدتی در لندن مشغول به کار شد سپس دوباره به مناطق اروپایی و خاورمیانه سفر کرد و در نهایت به هند ، مالزی و سنگاپور رفت و دوباره برای دو سال در تایلند مستقر شد. تریسی اکنون به بیش از ۸۰ کشور جهان سفر کرده است.

دستاوردها و وموفقیت‌های برایات تریسی

برایان تریسی در طول دوران زندگی خود موفقیت‌های بسیاری را به دست آورده و چندین کتاب به چاب رسانده است از جمله:  قورباغه را قوت بده ، قدرت زمان و ۱۰۰ اصل شکست‌ناپذیر موفقیت در کسب و کار . او در سطح جهانی بسیار موفق و مورد توجه قرار گرفته‌اند. وی نویسنده‌ی ۴۵ کتاب ارزشمند در حوزه‌ی موفقیت می‌باشد که تا به حال به چندین زبان دنیا ترجمه شده است. برایان بیش از ۳۰۰ فایل صوتی و تصویری را در زمینه‌های مختلف از جمله روانشناسی موفقیت در سراسر جهان تولید کرده است. او همچنین یک دانشگاه فوق العاده ای را تأسیس کرده است که هر ساله تعداد زیادی از افراد که علاقه و تمایل به یادگیری آموزش‌های استقلال و آزادی مالی را دارند آموزش می‌دهد.

نکات برجسته‌ی شغلی برایان تریسی

رویکرد پویای خود در یادگیری بیش از ۵،۰۰۰،۰۰۰ نفر را در سراسر ایالات متحده آمریکا ، کانادا و ۵۵ کشور دیگر در سراسر جهان تحت تاثیر قرار داده است. برایان موضوعات وسیع را از اقتصاد ، توسعه فردی و تاریخ و فلسفه کسب و کار مطالعه کرده و در زمینه های مختلف متخصص بوده است. او به عنوان سخنران کلیدی در سمینار‌های انگیزشی با جمعیتی ۲۵۰،۰۰۰ فراخوانده شده است.

برایان ترسی همچنین یک مشاور تجاری برای بیش از ۱۰۰۰ شرکت در سراسر جهان بوده است. او در مورد موضوعاتی چون فروش و بازاریابی صحبت می کند و بالا بردن اعتماد به نفس و تنظیم هدف و چگونگی ایجاد تغییرات روانی ، موفقیت های فوری و بلندمدت را آموزش می‌دهد. او مدیر اجرایی شرکت خود ، با نام بریان تریسی که یک شرکت بین‌المللی است بر عهده دارد که در آن افراد و شرکت‌ها را به طور مداوم و به طور فزاینده‌ای برای رسیدن به اهداف شخصی و همچنین کسب و کار ، با سرعت و کارآمد  ، آماده می کند و آموزش می‌دهد.

بیوگرافی برایان تریسی و کتاب ها و آثار او

برایان تریسی تاکنون توانسته است بیش از ۲۰ کتاب ارزشمند را نوشته و توانسته است با تعالیم خود روشنی بخش زندگی زنان و مردان زیادی باشد. مهم ترین کتابهای وی که در جهان منتشر شده است را برای شما لیست کرده ایم.

 • چطور بهترین افراد را استخدام کنیم
 • بهانه بی بهانه قدرت انضباط فردی
 • مهارت‌های سخنرانی و سخن گفتن
 • چطور با شرایط بحرانی مقابله کنیم
 • ۱۰۰ اصل شکست ناپذیر موفقیت در کسب و کار
 • رموز اعتماد به نفس در زندگی و کار برای همه
 • پیروزی
 • رموز موفقیت برای زنان در زندگی و کار
 • قوانین جهانی موفقیت
 • مدیریت زمان
 • قورباغه را قورت بده
 • جادوی جذابیت
 • قدرت بیان
 • ۲۱ روش مناسب برای اینکه افراد مناسب را استخدام کنید و آن‌ها را نگهدارید
 • درآمدی که واقعا ارزشش را دارد به دست آوردید
 • قورباغه‌ات را ببوس
 • درآمد میلیونی
 • ازدواج با زن دلخواهتان
 • ازدواج با مرد دلخواهتان
 • و …

جملات ناب و زیبایی برایان تریسی

 • افراد موفق همیشه به دنبال فرصتی هستند تا به دیگران کمک کنند اما افراد ناموفق همیشه می‌پرسند “چی به من می‌رسه؟”
 • در زندگی همیشه مانند یک دانش‌آموز باشید. درست در لحظه‌ای که فکر کردید که همه چیز را به اندازه‌ی کافی می‌دانید ، لحظه‌ی شکست خوردن شما نزدیک‌تر می‌شود.
 • دنیا پر از افرادی است که منتظرند کسی از راه برسد و به آن‌ها انگیزه بدهد تا به فردی تبدیل شوند که آرزو دارند. مسئله این است که هیچ نجات‌دهنده‌ای نیست. این افراد منتطر رسیدن اتوبوس ایستاده‌اند اما در خیابانی که هیچ اتوبوسی از آن نمی‌گذارد. در نتیجه اگر این اشخاص مسئولیت زندگی خود را بر عهده نگیرند و خود را تحت فشار قرار ندهند ، ممکن است برای همیشه منتظر بمانند و این کاری است که اکثر مردم انجام می‌دهند.
 • احساس منفی ، ترمز موفقیت ماست. ترمزهای خود را رها کنید.
 • حداقل ۸۰ درصد میلیونرها خودساخته هستند. آن‌ها با “هیچ” شروع کردند و فقط جاه‌طلبی و انرژی داشتند.
 • اینکه چه کسی باشید و در چه موقعیتی قرار داشته باشید بر عهده‌ شما و نتیجه انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌های خودتان است.

شما کدام یک از کتاب های برایان ترسی را مطالعه کرده اید؟ به کدام فایل صوتی و یا سخنرانی وی گوش فرا داده اید؟ تجربه و نظر خود را در رابطه با آثار و بیوگرافی برایان تریسی با کتاب صوتی به اشتراک بگذارید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *