بیوگرافی باربارا دی آنجلیس نویسنده ای که از تجاربش به شما می آموزد

دکتر باربارا دی آنجلیس یکی از تأثیر گذارترین معلمان قرن بیستم در زمینه رشد شخصی و معنوی می‌باشد. در ۳۵ سال گذشته، او به ده‌ها میلیون نفر در سراسر جهان با پیام‌های الهام بخش خود در مورد نحوه‌ی خلق یک زندگی آزاد واقعی، سلطه و بیداری کمک کرده است.

دکتر باربارا به عنوان یکی از بهترین نویسندگان، شخصیت محبوب تلویزیونی و سخنران انگیزشی شناخته شده است. او همچنین در زمینه‌ی تحول فردی یکی از بهترین ایده‌های خود باوری در سال ۱۹۸۰ را داراست و دکتر دی انجلس اولین زن شناخته شده در زمینه سخنرانی‌های انگیزشی نیز می‌باشد. باربارا از طریق سمینارهای فروخته شده‌ خود، برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، نشر و گفتگو، برند خود را ایجاد کرد. نه تنها شرکت‌ها، افراد مشهور و کارآفرینان بلکه هر کسی که خواستار تحول کسب و کار و بهبود روابط خود می‌باشد برنامه‌های دکتر دی انجلس را دنبال و پیگیری می‌کند.

دکتر باربارا نویسنده‌ی شانزده کتاب با بیش از فروش ده میلیون نسخه می‌باشد که تا به حال به ۲۵ زبان دنیا ترجمه و منتشر شده است. او به عنوان یکی از شگفت‌انگیزترین‌ها توسط نیویرک تایمز شناخته شده است و بارها جوایز زیادی را برای فروش کتاب‌های از جمله هر آنچه که زنان باید در مورد مردان بدانند، آیا تو نیمه‌ی گمشده‌ من هستی؟، سوپ مرغ برای روح زوج، … را دریافت کرده است.

در سال ۱۹۹۴ باربارا به تولید برنامه‌های تلویزیونی در زمینه‌ی کارهای عاشقانه پرداخت و به یکی از پر بیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی تبدیل شد و افراد زیادی در سراسر جهان برنامه‌ی او را دیدند. او در این حرفه بسیار پیشرفت کرد و افتخارات زیادی را نیز به‌ دست آورد. دکتر دی انجلس به مدت دو سال به طور مداوم در تلویزیون CNN حضور داشت و به همراه گروه خود برنامه‌ی روزانه ای برای تلویزیون CBS اجرا می‌کردند. همچنین میزبان یک برنامه‌ی محبوب در لس‌انجلس نیز بوده است. دکتر باربارا دی انجلس به طور مداوم مهمان برنامه‌های OPRAH، THE TODAY SHOW، GOOD MORNING AMERICA، THE VIEW، GERALDO و POLITICALLY INCORRECT بوده است. به علاوه او در برنامه‌های E Entertainment و EYEWITNESS NEWS در لس آنجلس شرکت داشت. باربارا همچنین در ساعات خاصی برای تلویزیون PBS برنامه تولید می‌کرد.

در طول بیست سال گذشته دکتر دی‌انجلس به عنوان یک سخنران انگیزشی شناخته شده است و یکی از جالب‌ترین و پرطرفدارترین سخنرانان زن در جهان می‌باشد. او صدها سخنرانی برای گروه‌های از جمله AT&T،Proctor & Gamble ،Crystal Cruise Lines  و Young Presidents Organization برگزار کرده است. باربارا در کنفرانس‌های بی‌شماری همراه با دالایی لاما، ریچارد برانسون، دپاک چوپرا، وین دایر، لوئیز هی، دی کلرک، لیس برون و افراد دیگر شرکت داشته است.

دکتر باربارا دی انجلس دریافت کننده‌ی بالاترین افتخار از Toastmasters International به عنوان برنده چکش طلایی ۲۰۰۷ و یکی از ۵ زن دریافت کننده از Toastmasters International در ۵۰ سال اخیر می‌باشد. او یکی از برجسته‌ترین معلمان الهام بخش در مستند یافتن بخشش (DISCOVER THE GIFT) به همراه دالایی لاما، مایکل برنارد، راوی شانکار و دیگر روشنفکران معنوی می‌باشد.

دکتر دی انجلس در حال حاضر رئیس کمیته SHAKTI COMMUNICATIONS INC است که متعهد به ارسال پیام روشن فکرانه به جهان از طریق رسانه‌های الکترونیکی و چاپی است.

باربارا یک جوینده‌ی جدی است که از هجده سالگی عمیقاً مشغول به تمرین روحانی و تحصیل در آن بوده است. و چندین سال در همراه با روحانیون و استادان برجسته‌ی زمان ما اقامت داشته است. بر پایه‌ این حکمت عمیق درونی است که او برنامه‌های برای تغییر زندگی خود «انتقال از درون به بیرون» ارائه می‌دهد.

این مطلب را نیز بخوانید: بیوگرافی آنتونی رابینز

زندگی شخصی باربارا دی انجلس

دکتر باربارا دی انجلس در ۴ مارس ۱۹۵۱ در فلادلفیای آمریکا متولد شد و در سن یازده سالگی پدر و مادر او از یکدیگر جدا شدند. او کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه سیرا لس انجلس دریافت کرد و دکترای روانشناسی را از دانشگاه کلمبیا یاسیفیک گرفت. باربارا با وجود موفقیت‌های چشم‌گیری که به دست آورده است در زندگی زناشویی ناموفق بوده است. در سن ۲۰ سالگی او برای اولین بار ازدواج کرد اما پس از پنج ماه از همسر خود جدا شد. همسر دوم او داگ هنینگ بود که پس از مدت کوتاهی از هم جدا شدند. او برای بار سوم با جان گری نویسنده ی کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی ازدواج کرد که ازدواج آن‌ها نافرجام بود. اخریت ازدواج او با جفری جمیز بود که به مدت ده سال با یکدیگر زندگی کردند این دو فرزندی ندارند و با دو سگ و یک گربه خود در لس آنجلس زندگی می‌کنند.

جملات زیبای باربارا دی انجلس

 • عشق نیروی قدرتمندتر از هر نیروی دیگری است.
 • هنگامی که فقط به کارهای دست می‌زنید که می‌دانید موفق می‌شوید، هرگز به اعتماد‌به‌نفس واقعی دست پیدا نمی‌کنید.
 • هرگاه زندگی با عشق و شور را برمی‌گزنید، زندگی نیز عشق و شور خود را برای شما بر خواهد گزید.
 • هنگامی که همچنان به گذشته خیره‌ می‌شوید، قادر نخواهید بود آینده‌ای را که در انتظارتان است را ببینید.
 • هرگز اجازه ندهید ترس شما را به “بی‌تفاوتی” سوق دهد.

لیست کتاب‌های باربارا دی انجلس

 • رازهای درباره‌ی زنان که باید هر مردی بداند.
 • رازهای درباره‌ی مردان که باید هر زنی بداند.
 • سوپ مرغ برای تقویت روح همسران
 • اعتمادبه‌نفس
 • باهم بودن
 • راهنمای زنا‌شویی موفق
 • کتابچه‌ی تمرین‌ها، آزمون‌ها و راهنمای شخصی
 • ده راز زندگی که باید هر زنی بداند
 • رازهای عشق ورزی
 • چطور به این وضعیت دچار شدم؟
 • شناخت عشق واقعی
 • الهام‌های درباره‌ی عشق
 • آیا تو نیمه‌ی گمشده‌‌ام هستی؟
 • راز موفقیت زنان در اجتماع
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *