شما را به خواندن بیوگرافی آنتونی رابینز یکی از بزرگ مردان دهه های اخیر دعوت می کنم. به یقین این بزرگ مرد می تواند الگو بسیار خوبی برای شیفتگان مسیر موفقیت باشد.

 آنتونی رابینز در طول سه دهه به‌عنوان یک مشاور انگیزشی در سراسر دنیا خدمت کرده است. یک مقام والا و شناخته شده در زمینه روانشناسی، مذاکرات و تغییرات سازمانی می‌باشد. از دیگر افتخارات او می‌توان به پشتکار او برای هوش استراتژی و تلاش‌های بشر دوستانه اشاره کرد. رابینز به طور مستقیم زندگی بیش از ۵۰  میلیون مردم جهان را با فروش کتاب‌هایش، مشارکت در سخنرانی‌های عمومی و رویدادهای زنده تحت تأثیر قرار داده است. کتاب صوتی را با بیوگرافی آنتونی رابینز همراهی نمایید. 

بیوگرافی آنتونی رابینز

از آثار مشهورانتونی رابینز می توان به کتاب‌های ” قدرت نامحدود” و “بیداری غول درون” اشاره کرد. آنتونی رابینز بیشتر به بحث‌هایی درباره‌ی سلامتی و انرژی ، شکست ترس‌های نامتعارف ، فراهم آوردن ثروت بیشتر ، استفاده بهینه از منابع موجود ، حفظ و ارتقا روابط و ارتباطات می‌پردازد. او شهرت زیادی را به‌دست آورده است و بارها توسط مجلات معتبری نظیر: Time, Newsweek, Fortune, Forbes, Life, GQ, Vanity Fair, Business week و غیره معرفی شده است.

رابینز یک کار آفرین موفق است. چرا که او به عنوان رئیس هفت صنایع خصوصی ، خدمات آموزشی ، تولید رسانه ، خدمات کسب و کار و نوتروکوتیک‌ها که در سراسر جهان پخش می‌شود ، خدمت می‌کند. او بنیان‌‌گذار مرکز “رابینز- مدانس مرکزی برای مداخلات استراتژیک” است که مواد آموزشی و برنامه‌های مربوط به جامعه درمانی را تولید می‌کند. بیوگرافی آنتونی رابینز را با دوران کودکی او دنبال نمایید. 

دوران کودکی و جوانی آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰ در شمال هالیوود، کالیفرنیا متولد شد. پدر بزرگ او کرواسی و اصل بود بخاطر همین فامیلی رابینز را برای خود برگزید. آنتونی در آزوسا بزرگ شد و به دبیرستان Glendora رفت.

رابینز حرفه‌ خود را با ترویج سمینارهای انگیزشی جیم روون آغاز کرد. جیم روون نویسنده و سخنران انگیزشی و همچنین یک کارآفرین بود.

جیم روون به او آموخت که خوشبختی و موفقیت به این وابسته نیست که چه فردی باشید. بلکه به این بستگی داره که با منابع موجود در زندگیت می‌تولنی چه کاری رو انجام بدی. رابینز از او الهام گرفت و کار خود را به‌عنوان مربی زندگی را آغاز کرد.

رابینز حرفه‌ی خود را به‌عنوان یک معلم مذهبی آغاز کرد و سپس شروع به فروش کتاب‌ها و برنامه‌های خود از طریق تبلیغات تلویزیونی  کرد. خود را به عنوان یک مربی برجسته به رسمیت شناخت.

برای مطالعه بیشتر دانلود کنید و گوش جان بسپارید به ؛ کتاب صوتی در سینه ات نهنگی نهفته است عرفان نظر آهاری

بیوگرافی آنتونی رابینز و آثار او

آنتونی رابینز اولین کتاب بزرگ خود را تحت عنوان “قدرت نامحدود” در سال ۱۹۸۷ منتشر کرد. این کتاب موضاعاتی نظیر سلامتی و انرژی ، غلبه بر ترس ، ارتباط متقاعدکننده ، افزایش روابط شخصی را در بردارد. پس از آن در سال ۱۹۹۱ دومین کتاب مشهور و تأثیرگذار خود را به نام “بیداری غول درون” به چاب رسانید. و به دنبال آن کتاب‌های “قله‌های غول‌پیکر (۱۹۹۴)” و “یادداشت‌های یک دوست (۱۹۹۵) را منتشر کرد.

در سال ۱۹۹۱ “مؤسسه خیریه آنتونی رابینز” تأسیس شد و وکالت دانش‌آموزان بی سرپرست و زندانی‌ها را بر عهده گرفت به آن‌ها برنامه‌های که بر اساس آموزش‌های رابینز بود یاد داده می‌شد.

موفقیت های روزافزون رابینز

از آنجایی که رابینز بخاطر کتاب‌هایش و تبلیغاتی تلویزیونی شهرت بسیاری را به دست آورده بود ، در سال ۱۹۹۷ سمینارهای “آکادمی رهبری” خود را آغاز کرد. به واسطه‌ی موفقیت‌های که از طریق این سمینارها به‌دست آورد به عنوان سخنران برجسته توسط Learning Annex انتخاب شد.

 در سال ۲۰۰۷، با شهرت بی نظیرش به عنوان سخنران خودباور، او به عنوان جزئی از سخنرانان کنفرانس تکنولوژی، طراحی و سرگرمی (TED) تبدیل شد. در سال ۲۰۱۲، به عنوان ششمین سخنران محبوب TED انتخاب شد.

رابینز بنیان گذار “مرکز تداخلات استراتژی رابینز- مدانس” است که مشاوره‌های شخصی ، خانوادگی و سازمانی را ارایه می‌دهد.

در سال ۲۰۰۹ ، آنتونی رابینز “برنامه‌ی کارآفرینی کسب و کار” را تأسیس کرد. او بر روی رهبری کسب و کار با تکنیک‌های  مدیریت و رشد کسب و کار خود تمرکز داشت. سمینارهای او به ‌صورت زنده و توسط خود او برگزار می‌شد و کارآفرین‌های نظیر استیو وین، پیتر گوبر و غیره در سمینارهای او شرکت داشتند.

رابینز در سال ۲۰۱۰ در The Singularity Is Near: A True Story about The Future’ کار کرد. او قبل از آن نیز در فیلم‌های نظیر” Shallow hal” ، ” Reality Bites” ، ” Men in Black” و سریال‌های تلویزیونی ظاهر شده بود.

مهمترین کار حرفهای آنتونی رابینز

سمینار چهار روزه‌ی رابینز “آزاد کردن قدرت درون” به عنوان مهم‌ترین کار حرفه‌ای او شناخته شده است. این سمینار بر مبنای مفهوم چگونگی به موفقیت رسیدن افراد به وسیله‌ی غلبه بر ترس‌هایشان است. از دیگ موفقیت‌های او می‌توان به ” دانشگاه مستری” اشاره کرد.

زندگی شخصی آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در سال ۱۹۸۲ با بکی جانکنیز ازدواج کرد. بکی از ازدواج سابق خود دارای سه فرزند بود که رابینز آن‌ها را پذیرفت اما آن‌ها بعد از ۹ سال از یکدیگر جدا شدند و رابینز برای بار دوم با سیگ رابینز ازدواج کرد.

این مطلب هم برای شما جذاب خواهد بود: بیوگرافی وین دایر

جملات ناب از آنتونی رابینز

همه‌ی ما به این جهان آمده‌ایم تا کاری بزرگ را به انجام برسانیم و در وجود هر یک از ما موهبتی خاص نهفته است. یعنی واقعاً معتقدم که در وجود هر یک از ما نیرویی ، همچون غولی عظیم خفته است که تنها منتظر یک تلنگر است.

همیشه به خود اعتماد داشته باشید. اگر یک بار کاری را با موفقیت انجام داده باشید ، باز هم می‌توانید.

ما می‌توانیم زندگیمان را تغییر دهیم، ما می‌توانیم هر آنچه را که می‌خواهیم انجام دهیم ، داشته باشیم و خلق کنیم.

باورها قدرت ساخت و تخریب بالایی دارند و به انسان ، قابلیت کنترل این قدرت توسط انتخاب افکارش ، داده شده است.

آثار آنتونی رابینز

 • قدرت نامحدود
 • رهاسازی قدرت درون
 • ۳۶۵ گام تا موفقیت
 • به سوی کامیابی (نیروی بیکران)
 • به سوی کامیابی ۲ (نیروی عظیم درونی را فعال کنید)
 • به سوی کامیابی ۳ (دیدار با سرنوشت)
 • موفقیت نامحدود در ۲۰ روز
 • زندگی سالم
 • پرسش‌های کوانتومی
 • قدرت ایمان
 • سرآغاز عشق
 • آینده‌ی خود را بسازید
 • مهارت در بازی زندگی
 • زندگی با معنا
 • توان بی‌پایان
 • مشکلات شیرین زندگی
 • خودت را بشناس
 • نامه‌های از یک دوست
 • یادداشت‌های از یک دوست
 • پیش‌بینی آینده
 • گام‌های به سوی موفقیت

الگوبرداری از آنتونی رابینز

با مطالعه بیوگرافی افراد موفقمی توان عوامل موثر در موفقیت این افراد را شناسایی کرد و در زندگی و هدف خود به روش خود به کار برد. بیوگرافی انتونی رابینز نیز از این مهم مستثنی نیست. عوامل موثر در موفقیت انتونی رابینز را بیابید و در زندگی خود به کار ببرید. شما نیز موفقیت را تجربه خواهید کرد. چرا که این یک قانون تغیر ناپذیر و ثابت در جهان هستی است. 

6 پاسخ
 1. سارا
  سارا گفته:

  درسته که میگن آنتونی رابینز معتاد بوده بعد ترک کرده؟؟ من یه جا شنیدم که بشدت چاق بوده و اون هم یه زمانی معتاد و الکلی شده بعد دوباره تونسته به کمک جیم ران متحول بشه

  پاسخ
 2. کیمیا
  کیمیا گفته:

  ممنونم بابت نوشتن زندگی نامه ی افراد موفق و کار آفرین . بخصوص همچین آدمی های که واقعا در موردشون مطالب کم هست و یا اصلا نیست.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *