جدیدترین قصه صوتی کودکانه

در کتاب صوتی هر روز تعداد زیادی قصه کودکانه صوتی جدید تولید می‌شود تا کودکان شما هم از موهبت کتاب های جدید بهره مند شوند. قصه صوتی کودک به فرزند شما کمک می‌کند متناسب با رده سنی خود قصه های شب زیبا داشته باشند. حتی زمانی که شما خسته هستین و نمی توانید برای آنها قصه شب بخوانید یا داستان‌های کوتاه کودکانه را به آنها بیاموزید، می‌توانید شب‌ها قصه های صوتی کودکانه را برای آنها پخش نمایید تا با لذت زیادی به خواب بروند.

یه راز کوچولو

اینکه میگند، بچه ها فرشته های روی زمین اند، راست گفتند. اونا معصوم ترین موجودات روی این کره خاکیند. می دونی چرا؟ چون هر چی رو بهشون بگی زود باور می کنند. چون دلشون صاف و زلاله و از همه مهمتر یک ذهن صاف دارند که آماده یادگیریه. اگه از همون سن کودکی بهشون یاد بدی که کتاب بخونند یا با کتاب ها دوست باشند، قهرمان زندگی خودشون می شند. از همون دوران یاد می گیرند که قوه تخیلشون رو به کار بگیرند و آرزوهای بزرگ داشته باشند. اعتماد به نفسشون میره بالا و از همه مهمتر حافظشون تقویت میشه. تو کتاب صوتی ما قصه های صوتی به زبان کوردی هم آماده کردیم و به زودی به زبان های دیگه هم آماده می کنیم تا فرزند دلبندتون از همون دوران کودکی به زبان شیرینی مادری خودش با کتاب ها صحبت کنه.

قصه صوتی کودکانه

قصه صوتی کودکانه شاد

روحیات کودکان به گونه ‌ای است که در هر لحظه و حالتی دوست دارند شاد باشند. از این رو عاشق ترانه ها صوتی، شعرهای کودکانه، قصه های شاد و پر انرژی هستند. برای اینکه این روحیات خوب آنها تا ایام بزرگسالی حفظ شود بهتر است به آنها بیاموزید که داستان کوتاه کودکانه شاد و آموزنده بخوانند. قصه شب آموزنده کودکانه مانند قصه صوتی پیامبران هم می‌تواند برای آنها تا حد زیادی آموزنده باشد.

قصه شب کودک

قصه شب کودک

تو کتاب صوتی هر شب سعی می کنیم یه قصه شب کودک خیلی قشنگ برای شما عزیزان بزاریم. اینجوری می تونین همه قصه رو شبها کامل برای کودک دلبندتون بخونین. این قصه ها از قصه های خارجی کودکان ترجمه شده و سعی کردیم بهترین ها باشند.